Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik társkeresőn találnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn találnék komoly kapcsolatra vágyó fiúkat a saját korosztályomból? Vagy hogyan kezdjek el ismerkedni, ha élőben? Még nem bújtam elő, nincs tapasztalatom.19/F

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 14:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Szeretnék ismerkedni. :) 16/F
2017. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Engem is érdekelne! 🙂 19/f
2017. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

planetromeo.com például, és ott rákeresel, ki keres párkapcsolatot.


Élőben nehezebb, először is el kellene menni hozzá egy meleg helyre, közösségbe, meleg egyetemista körbe. stb.

2017. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Én se bújtam elő, -vagyis csak anyám tudja- pont ezért nem is ismerkedtem fiúkkal. Élőben lehet, lett volna pár srác, de semmi se történt, szóval ennyi a sztori. Ha nem jön össze mostanában, nem tudok mást tenni, míg kivárni a tanulmányaim befejezését, amikor már "coming out"-olhatok.

21/F

2017. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Jövőre megyek egyetemre ,szóval az is lehet aktuális majd nekem, de egyenlőre igen, reálisabb a netes ismerkedés.21/F -nek: szerintem nem jó ötlet , hogy vársz. Úgymond elpazarlod a fiatal éveidet. Én legalábbis ettől félek, sőt, szorongok. Erre valakinek tipp? Egyébként aki szeretne nyugodtan írjon nekem, ha más nem, új barátokat szerzünk.:)
2017. okt. 21. 21:08
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

Romeot ajánlom én is. Azt hinné az ember, hogy ott nem lehet, de nem mondanám az ellenkezőjét tapasztalatok nélkül. Tény, hogy az ottani közönség tényleg valami iszonyatos, de én eddig az összes komolyabb kapcsolatomat ott találtam meg, mert máshol nagyon nem lehet. Bulizni nem nagyon járok.


Jelenlegi páromat is ott találtam meg, és már együtt is élünk fél éve :)

22/F

2017. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Hot Bull.hu(hot bull randi)
2017. okt. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok láttam sokan kezdők még abban hol hogyan tudnának titokban meleg fiúkkal ismerkedni.

Erre és ehhez ajánlom a facebook oldalán a lehetőséget.

Keressetek meg személyesben írj rám hogy innen találtál meg engemet.

Kérdezhetsz vagy akár ajánlhatok is meleg fiú csoportot azon oldalon vagy akár tanácsokat is.

Ehhez az oldalam linkje a következőn éred el.

[link]

Ha nem vagyok elérhető üzenetre reagálok felkéréseket is figyelem.

Csak olyan írjon aki valóban és komolyan melegekkel szeretne ismerkedni lenni.

2017. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%
legjobb a randi.gay.hu 14 éves kortol lehet regisztrálni. elég sok 18 alatti van igy nekünk is van lehetőségünk. 16 bi fiú
2017. okt. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Én a barátomat instagramon ismertem meg. De ez egy hosszabb sztori...

Viszont az instagram egy elég jó lehetőség, mert a fiatalok koreben eleg elterjed es eleg szuk a budapesti melegek kore es vannak olyan emberek akikről tudni lehet, hogy melegek. Bekövetsz pár ilyet és utána csak nezed, hogy kiknek a kepeit lájkolják, vagy ők kiket követnek be. Vagy az insta által felajánlott profilokat megnezheted es ha az altalad kovetett meleg fiuk kozul 3-5 koveti, akkor valoszinuleg meleg. Szoval ez egy eleg jo app ismerkedeshez is. Bekoveted, rairsz, hogy jok a kepei, es a valaszabol ugyis tudni fogod, hogy benne van-e valamiben... Vagy az is elofordul, hogy rad irnak, mint az en esetemben. Természetesen az élő ismerkedés a legjobb, van pár meleg hely Budapesten, ha van merszed hozza.

2017. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!