Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Betegség alatt csökken a nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegség alatt csökken a nemi vágyatok?

Figyelt kérdés

Nálam ha beteg vagyok, ágyban fekszem, mégsem tudok lelkesedni és nem áll fel igazán. De amint a megfázós, köhögős, lázas időszak elmúlik, eltűnik a jelenség.

Másnál is van ez így?



2022. nov. 24. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is pont így van, és szerintem ez teljesen normális.

Engem nem is zavar, betegség alatt inkább csak pihenek.

2022. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen így voltam én is, amikor beteg voltam.
2022. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Én lázasan éppenhogy kb állandóan csak verném.
2022. nov. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

99% ban kőkeményen ébredek minden reggel mint most is.

Volt már aki megkérdőjelezte mikor egy órán keresztül àlló farokkal jöttem mentem, hogy tényleg beteg vagyok e, pedig alig éltem...

2022. nov. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy csökken. Minél betegebb vagyok, annál jobban. Olyankor az ember nem kívánja annyira, sokkal kevesebb a kedvem is hozzá, meg erőtlennek, legyengültnek érzem magam.

De olyan is van, amikor nem fizikailag, hanem "lelkileg" vagy "agyban" beteg az ember, mondjuk túl stresszes, túl sok a gond, sok a megoldandó feladat, mindent egyszerre kell megcsinálni és olyankor is tud csökkenni a nemi vágy.

2022. nov. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 everlight ***** válasza:
100%
Hát bölcsességfog-állcsontfúrás műtét után xilox után nem a szexen járt az agyam.
2022. nov. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!