Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Számotokra milyen a tökéletes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra milyen a tökéletes első randi?

Figyelt kérdés

Jó jó tudom, biztos jönnek majd a savanyú kommentek, hogy "jó álmodozást", "ki vagyok én, egy kislány?" és társai, de azért leírom nekem milyen lenne, főleg ha a fiú is nagyon szimpatikus. Ezzel tuti levenne a lábamról elsőre:


Szóval a fiú eljönne értem hozzánk kocsival, és a kocsiból kiszállva, mellette várna engem, hogy így is megtiszteljen. Bemutatkoznánk egymásnak, majd kinyitná nekem az anyós ülés ajtaját, hogy beszálljak. De még adna egy kis meglepi ajándékot, mondjuk egy kis csokit vagy virágot. Aztán elmennék egy könnyed, barátságos étterembe, vagy kávézóba beszélgetni, folytatni az ismerkedést. Végig igazi úriember lenne, próbálna zavarba hozni, megnevettetni, sokat viccelődne, mosolyogna, odafigyelne rám, a mozdulataimra, hogy jól érezzem magam. Ragaszkodna hozzá, hogy ő fizessen. Aztán elmennék esetleg sétálni egy kicsit. Egy félreeső helyen, ahol kettesben lennénk, próbálna egy kis intim pillanatot is belecsempészni, kezdeményezni egy puszit, hogy még jobban zavarba hozzon. Aztán a randi végeztével elvinne haza, megkérdezné, hogy éreztem magam. Kiszállunk a kocsiból, elkísér a bejárati ajtóig. Próbálja magát türtőztetni, mert látja hogy félek és izgulok, és nem akar sok lenni. Majd megkérdezném, hogy lehet-e egy kérésem? És mondaná, hogy persze. És megkérdezném, hogy megölelhetem-e. Erre elmosolyodna, és odajönne hozzám, és hosszasan, szorosan átölelnék egymást. Nekem erre nagyon nagy szükségem van, egy ölelés, hogy biztonságban érezhessem magam a karjaiban. Majd felbátorodna és adna egy puszit aztán csókot (vagy kettőt), és elköszönnénk egymástól. ^^ :)


Nektek milyen lenne, mire vágytok igazán?

Nálam sok randi csak sima beszélgetés és séta volt, mintha csak haverok lennénk, és sok fiú nem is igazán figyel a részletekre vagy rám, vagy igénytelenül jelent meg a randin. Persze tudom, hogy azért előtte kell, hogy kialakuljon valami erős vonzódás, vonzalom a másik iránt, hogy egy ilyen randi legyen, mint amit leírtam, és netes társkeresőn nem biztos hogy ez kialakul sajnos. :/



2022. nov. 29. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tehát aki nem ilyen módon cselekszik amiket leírtál,vagy netán nincs kocsija akkor ne is álmodozzon második randiról? Bár inkább írhattál volna egy fehér lovat,vagy lovakat hintóval :D

De amúgy a sztori utolsó része teljesen okés...


"Nálam sok randi csak sima beszélgetés és séta volt, mintha csak haverok lennénk, és sok fiú nem is igazán figyel a részletekre vagy rám, vagy igénytelenül jelent meg a randin"



- Mit értesz azon hogy igénytelenül?

A legtöbb randi ilyen,szexuális orientációtól függetlenül. Ha szimpátia van,akkor lehet több alkalom is vagy akár meginvitálom magamhoz.

Nem mindenki igényel ilyen-olyan éttermet vagy hasonlót, egy mozi vagy egy jó kis pizza vagy ilyesmi is tökéletes megfelelhet...

2022. nov. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a meleg pasik többsége nem egy lánnyal akarna randizni.
2022. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem, hogy lesznek ilyen hasznos és kedves válaszok, mint a 2. válaszoló 😅 Na sebaj. Remélem azért vannak ilyen fiúk...


1. válaszolónak: nem, természetesen ez az egész, amit leírtam, csak egy ábránd, tudom, de ha így alakulna minden, tényleg nagyon boldog lennék szerintem és levenne a lábamról. Tudom, hogy semmi sem tökéletes, az életünk nem az, nagyon ritkán történik valami úgy, ahogy eltervezzük, de álmodozni lehet, és kíváncsi voltam, mások is álmodoznak-e ilyenekről.

De a lényeg, ami igazán számít, nem a kocsi, és nem az ilyen-olyan étterem, hanem ez a mondat: "Végig igazi úriember lenne, próbálna zavarba hozni, megnevettetni, sokat viccelődne, mosolyogna, odafigyelne rám, a mozdulataimra, hogy jól érezzem magam." Az apró kedves gesztusok, az odafigyelés, ezek nem kerülnek semmibe.

Hm, igénytelenség: pl. büdös volt a szája, vagy nem vágta le a körmeit, (eléggé nagyok voltak tényleg), vagy olyan is volt, hogy koszosak voltak a körmei.

A mozi is jó ötlet, de ott nem igazán lehet beszélgetni. A pizzát is imádom, azt is lehet étteremben (pizzériában) enni. Nem flancos drága éttermet írtam, hanem "könnyed, barátságos étterembe, vagy kávézóba" 😕

2022. nov. 29. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Hát igen,amiket leírtál tényleg igénytelenségnek mondható. Tapasztaltam már én is ilyet...

Ilyenkor télen valóban jobb ha inkább beültök valahová akár akkor plázázni,vagy egy könnyebb étterembe..

2022. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdező, amit leírtál,az egy emléket hoz fel nekem.

Tudod,volt egy srác,akivel minden úgy történt az első randin,ahogy Te megírtad.Kocsi nem volt,de minden más úgy,ahogy olvastam.

Reménykedő öleléssel és sokáig integetve búcsúztunk el,abban a reményben,hogy egy hét múlva a második,hosszabb találkozás is meglesz.Elterveztem, melyik étterembe viszem,utána moziba,stb.Klasszikus udvarlással..

A találkozás után két nappal megritkultak az írogatások,nem vette fel a telefont...Vagy csak odabökkentett egy- egy szót. Nem részletezem,de nem lett több találkozás...és az élet úgy hozta,hogy megtudtam,véletlen, hogy egy bunkó, erőszakos férfi karjaiban kötött ki.


Azt hiszem,ez nekem jó tanulság volt ahhoz,hogy első találkozásokon mérsékelten viselkedjek,és ha elindul valami egyáltalán, akkor később adjam ki az érzelmes énemet.

És ahogy látom a dolgokat,illetve hallok ezt-azt innen -onnan, ez nagyon sok esetben így van.

Egyébként az igénytelenség mindennapos,ebben maximálisan igazad van.Szép ruha,menő telefon és hozzá mosdatlanság,stb.

2022. nov. 30. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy első randin annak kell kiderülnie, hogy megvan-e a közös hang és vonzalom. Nem vagyok már tini, hogy egy találkozástól megváltást várjak. Az elején még úgysem ismerni a másik igazi énjét.
2022. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Perverzsrac94 ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bennem van a hiba, de első randin nem szívesen adnám ki a címemet egy idegennek és az autójába se szívesen ülnék be (vagy ültetném be magam mellé).


De első randinak ideális lenne, ha találkoznánk valami csendes, nyugodt helyen. Innánk egy kávét, vagy ennénk valamit, mondjuk pizzát. Az úgy is sokat elmond egy férfiról ahogy eszik. Utána sétálnánk egyet, sokat nevetnénk, a végén pedig megölelne és már másnapra kérne egy újabb találkozót. Ennél többet nem is várnék.


28/F

2022. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!