Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalt passzív társaim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt passzív társaim, melyik típusú/alakú pénisz a legélvezetesebb, mi számít igazán?

Figyelt kérdés

Számít egyáltalán a méret, alak, forma? Vagy inkább a a konkrét személy, az ő személyisége, külseje? Ti mit élveztek?

Tapasztalt passzívoktól/uni-passzívoktól kérdezem, mert én tapasztalatlan vagyok még e téren. Kíváncsi vagyok, mire számíthatok, mit is fogok igazán élvezni.

Van dildom (egy átlagos és egy átlag feletti), és 2x próbáltam már a szexet (átlagos méretű fiúval), de valahogy egyik alkalom sem nyújtott nagy élményt. A 2. szexuális alkalmam viszont jobb volt, szerintem azért, mert kedveltem a fiút és megbíztam benne. Az első nagyon rossz élmény volt ezek hiánya miatt főleg. De mégis hiányzik valami plusz. A dildo meg olyan semmilyen.



2022. dec. 5. 16:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Akkor a tiéd szép lehet
2022. dec. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Volt nagyon jó mindenféle mérettel, hossztól, vastagságtól függetlenül. Hogy hogy csinálja másik, az a lényeg.
2022. dec. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Alapból nem számít, de ha kielégítésről van szó akkor inkább a vastagság számít a leginkább, utána a formája, végül a hossza. Na meg legyen tiszta, túrót a boltban is tudok venni ha kell :D
2022. dec. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
69%
A ló formájút szeretem.
2022. dec. 7. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
13-14😂😂😂😂😂
2022. dec. 7. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
A legtöbb szavazat nem a méretet és formát tartja fontosnak, hanem a partnert magát, a vonzódást! Ebben egyetértek. A vastagság kapott még sok szavazatot.
2022. dec. 8. 21:54
 17/20 anonim ***** válasza:

#10

Ha 5.5 centit nem gondoltál vastagnak akkor szerintem rosszul mérhetted az átmérőt. 5.5 centi átmérő már kb. 16 centi körbemérve (kerület). Alig van olyan férfi, akinek olyan vastag.

2022. dec. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szerintem 5cm és afeletti vastagság az ami már élvezetesebb.
2022. dec. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
De miért számít a vastagság? Az jobban feszíti a záróizmot, nem? És jobban fáj
2022. dec. 26. 13:43
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Jobban izgatja a prosztatát.
2022. dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!