Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tapasztalt passzív társaim,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalt passzív társaim, melyik típusú/alakú pénisz a legélvezetesebb, mi számít igazán?

Figyelt kérdés

Számít egyáltalán a méret, alak, forma? Vagy inkább a a konkrét személy, az ő személyisége, külseje? Ti mit élveztek?

Tapasztalt passzívoktól/uni-passzívoktól kérdezem, mert én tapasztalatlan vagyok még e téren. Kíváncsi vagyok, mire számíthatok, mit is fogok igazán élvezni.

Van dildom (egy átlagos és egy átlag feletti), és 2x próbáltam már a szexet (átlagos méretű fiúval), de valahogy egyik alkalom sem nyújtott nagy élményt. A 2. szexuális alkalmam viszont jobb volt, szerintem azért, mert kedveltem a fiút és megbíztam benne. Az első nagyon rossz élmény volt ezek hiánya miatt főleg. De mégis hiányzik valami plusz. A dildo meg olyan semmilyen.



2022. dec. 5. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Hosszúság a lényeg (a hosszabb élvezetesebb)
Vastagság a fontos (a vastagabb jobb)
A formája/alakja számít (felfelé görbülő)
Nem számít se a méret se a forma, a partner személye és a vonzalom a döntő
Más szempont számít (írd le kérlek)
36 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nagyon is számít a forma és a méret is legyen azért legalább 15 centi körül vagy inkább felette. Plusz legyen a fanszőrzet rövidre nyírva, vagy csupasz, a golyókon pedig csupasz. Ami még nagyon alap kellene, hogy legyen, az pedig a tisztaság és a különféle börbetegségek, fitymaszűkületek kezelése, de sajnos nagyon sok embernél ez nem magától értetődő...

Egyébként a saját farkamhoz hasonlót nagyon szívesen kezelgetnék, de elég ritka a hasonló. (képet küldök annak aki szeretné)

2022. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Izgatottság nekem nagyon számít és hogy kívánjam, ha testestül lekkestül akkor más az orgazmus is.

Nekem nem a méret inkább hogy kicsit görböljön vagy lefelé vagy inkább felfelé, akkor élvezetesebb nekem.

Nagyot ritkán tudok beválalni vastagot meg végképp nem.

2022. dec. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
A méret nem számít, csak nagy legyen. ;)
2022. dec. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A vaskos szerintem az ami élvezetes.
2022. dec. 6. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mi számít vastag faroknak?
2022. dec. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Az ami jól megfogható és ha bent van kitölt.

Neked milyen?

2022. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Első válaszoló neked milyen?
2022. dec. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Centiben kifejezve mi számít vastagnak, hány centi átmérőtől?
2022. dec. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
A 4 cm fölötti
2022. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Komolyan, ez biztos, 4 cmtől? Nekem 5,5 nem gondoltam hogy az vastag, mert a 16.5 cm átlag, és nekem szimmetrikusnak tűnt az átlag méretemhez.
2022. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!