Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen tapasztalaitok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zigglerziggler99 kérdése:

Milyen tapasztalaitok vannak a Magnum, vagy a Szaunna 69-ről? F29

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok rá, hogy milyen lehet, de egyedül nem merek lemenni.

2022. dec. 6. 11:04
 1/6 anonim ***** válasza:
29%
Sok a vén g*** az a baj
2022. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Miért mitől félsz? Senki nem fog lefogni és megerőszakolni. Kivéve, ha azt kéred 😉

Próbáld ki, én is évekig halogattam, de hatalmas élmény.

2022. dec. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Semmi olyan nem fog történni, amit te magad nem szeretnél, ebben biztos lehetsz.

Mondjuk az idősebb korosztály tényleg van, hogy elég zavaró számban képviselteti magát.

2022. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te leszel vén g.ci, én régebb óta vagyok fiatal.
2022. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a 69ben voltam többször és nagyon jó volt. Egyszer sem nyomultak úgy rám, hogy ne értették volna meg a nemet.

Fiatal vagyok én is, és szuper kalandjaim voltak már ott. Egyszer egy cuki szép szőke passzív srácot ismertem meg ott, az egyik fülkében megszopattam éd megdugtam. Utána pedig egy izmos arab srác kezdett ki velem és szopatott engem meg a gőzkabinban. Én válogatós vagyok, de rzen az alkalommal két szuperdögös sráccal volt kalandom. Nyilván nem mindig vannak ennyien és ilyen srácok, de sztem nézd meg.

F21

2022. dec. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kajak53 ***** válasza:
100%
Ha Magyarországon vagyok mindig elmegyek párszor a Magnumba. Nagyon kultúrált hely. Az egyik legmagasabb szintű ilyen jellegű szauna, amit megismerni szerencsém volt! Látványosan kisportolt testem van, ami miatt nagyon sokan felfigyelnek rám. A közeledés, kapcsolatteremtés kultúrált. Eddig senki sem sértődött meg, ha elutasítottam. Volt, hogy semmi nem jött össze egy adott este, volt, hogy csodás szeretkezésekben volt részem velem egyidősökkel és unokáimnak is beillő zsenge fiatalokkal. Csak a legjobbakat tudom mondani a Magnumról.
2023. márc. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!