Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív pasik! Férfias vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív pasik! Férfias vagy kicsit lányosabb, vékonyabb pasikat szerettek dugni? Melyikre gerjedtek jobban? És miért?

Figyelt kérdés
Melyik számotokra az izgatóbb?
2022. dec. 7. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Passzív vagytok, de akikkel eddig szexeltem, azoknak kifejezetten tetszett a vékonyabb, lányos alkatom és mondták, hogy ezt szeretik jobban.
2022. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a férfiast, de az egyáltalán nem zavarna, ha pl hosszú lenne a haja.Sőt,egy ilyen srácot páromnak is el tudnék képzelni.
2022. dec. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Én már voltam férfias pasival, úgyhogy most egy kifejezetten vékony lányos partnert keresnék. Neki még talán azt is megengedném, hogy ő is megdugjon.
2022. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Férfias vagy kicsit lányosabb, vékonyabb pasikat szerettek"

Férfias!

De ez nem a testalkattól, hanem a viselkedéstől, mozdulatoktól stb. függ. A testalkat nincs összefüggésben a férfiassággal és a nőiességgel. Egy vékonyabb srác is lehet abszolút határozott, kemény, férfias és egy kevésbé vékony, teltebb fiú is lehet teljesen nőies. Bármilyen testalkatú pasi lehet férfias és nőies is. Inkább a viselkedéstől függ.

2022. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

"És miért?"

Mert a férfias pasik vonzanak. Ezt nem lehet máshogy magyarázni, csak a vonzalommal. Van akit ez a típus vonz, mást meg más. Én nem kedvelem, ha egy pasi nőies, egyáltalán nem vonz. Sőt... Nekem az kell, hogy legyen határozott, "kemény", jó kiállású, karakán, dinamikus. Ne ilyen kis "affektálós, finom mozdulatú, nyegle, "bűbáj" csoda". (Nem bántásként!)

(#4)

2022. dec. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Azért vannak az affektálós,finom mozdulatú,nyegle csodák között is értelmes,értékes és szimpatikus emberek!

Jobban meg kell ismerni az embereket, nem felületesen és akkor változhat a vélemény.

Tapasztaltam már ilyet aktívként.

2022. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Persze, természetesen. Én nem állítottam, hogy ne lehetnének értelmesek, értékesek, nagyszerű emberek. Ez nem is kérdés! Egyértelmű. Evidens. (Sejtettem, hogy valaki félre fogja érteni, amit mondani akartam. Ezért is írtam oda zárójelbe, hogy: Nem bántásként!!!)

Én csak azt állítottam, hogy SZÁMOMRA vonzóbb a férfias megnyilvánulás, mint a nőies. Ennyit állítottam. Ennél semmi többet.

Engem nem zavar, ha valaki nőies pasiként érzi jól magát, éljen úgy boldogan mindenki, ahogy akar és ahogy jól érzi magát. Miért ne? Nem vagyunk egyformák. Ki így, ki úgy. Én csak annyit mondtam, hogy szexuális értelemben ENGEM ez nem vonz, SZÁMOMRA ez nem vonzó. Nekem az jön be, ha egy srác férfias, fiús, pasis, hiszen ezért szeretem a férfiakat és nem a nőket. Mert erre vonatkozott a kérdés, hogy kinek melyik típus a vonzóbb.

És semmi felületesség nem volt a válaszban, a nőiesség nem jelenti azt, hogy ne lehetne értékes az adott személy. Csak ENGEM nem vonz az ilyen típusú nőies viselkedés. A túlzott nőiesség meg pláne nem. Ennyi. De akinek meg az tetszik, hát rajta. Szabad a pálya.

2022. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nagy magas passzívokat szeretem

Én 183/90,

190/100kg kB, passzívval ismerkedek kétszer annyi energiát bele teszek és többet utazni is képes vagyok érte.

2022. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Passzívként a magas férfiak jönnek be akik férfiasak. Igaz nagyon magas vagyok azt hiszem még nem találkoztam magasabb aktívval.
2022. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Dugtam már mindenféleét... De mindre gerjedtem.
2022. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!