Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gyakorlás teszi a mestert?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlás teszi a mestert?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra vagyok kíváncsi, anális szex terén passzív szerepben: az elején gondolom mindenkinek (én még itt tartok), kellemetlen, kissé fájdalmas a behatolás, és több idő kell a tagításhoz és élvezethez passzívként. Az aktív lassabban tudja betenni, és a nagyobb mérettel sokkal nehezebb.

Vagyis az első pár alkalomra gondolok, illetve az aktus elejére főleg.

Aztán ahogy egyre többször gyakorolja, csinálja a passzív, a szervezet (popsija) hozzászokik az edzéshez, érzéshez, és egyre rövidebb lesz a kellemetlen érzés az elején, könnyebben tágul, gyorsabban megy a behatolás, akár nagyobb mérettel is.

Vagyis én így gondolom, ezért gyakorlással, több tapasztalattal, és talán rendszerességgel egyre több lesz az élvezet, és az aktus is gördülékenyebb lesz, lehet akár "gyors menet" is?



2022. dec. 23. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Korod? Mekkora amivel dugnak?
2022. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha figyel rád az aktív, és rendesen kitágít, fokozatos, jól sikosít…


és te is megfelelően elokeszulsz, ellazulsz, rakoncentralsz akkor semmilyen kellemetlen érzés sincs…

2022. dec. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen jól gondolod, jól csinálod.


Vanak kivételek itt is, a fokozatosság ellenére előfordul olyan passzív aki évek után sem tud befogadni pl15cm nél nagyobbat.-vagy nem élvezi.


Van akibe rögtön becsúszik a 18cm es is.

2022. dec. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Összeségében jól látod, az nagyon fontos, hogy legyél ellazulva. Ehhez elengedhetetlen szerintem, hogy bízz abban, akivel együtt vagy, anélkül nem megy.
2022. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem egészen értem, milyen bizalomról írsz 4-es? A melegek nagy része idegenekkel análozik. Tehat? A szopáshoz is bizalom kell. Idegennek szemben is. Megis mindenki orrba szájba szop meg szopat idegent. Tehát? Mi ez az álszent duma hogy bizalom??
2022. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
Na egy újabb általánosító “majd én jól beszólok és megmondom a tutit” emberke. Képzeld van olyan meleg, aki boldog kapcsoltban él. Sőt képzeld már hosszú hosszú évek óta ugyanazzal az emberrel! Mert nem mindekinek az a fontos, hogy szét legyen dugva vagy mindekit szétdugjon. Vannak nagyon sokan ilyenek, sőt többen mint akik normális kapcsolatban élnek. De akkor sem kell általánosítani! Mindenki azt írja le, amit tapasztalt! Zárásként annyi, hogy a 4 es voltam, de gondolom már leesett. Parttalan vitat pedig nem kivanok nyitni és pont.
2022. dec. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit hozzátennék az is fontos hogy az aktiv fél hogyan szeretné ez hülyén hangzik bocs . Kifejtem csináltam egy hülyeséget párom direkt ugy tette be hogy fájjon pedig előtte ez a méret sosem fájt mert 2 éve csináljuk és kegyetlenül fájt pedig minden ugyanz volt.
2022. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!