Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Együtt dolgozás exbaráttal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt dolgozás exbaráttal? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazság szerint nem jártunk, csak egyszeri alkalom volt. Rólam nem tudják munkahelyen, hogy meleg vagyok róla pedig nem tudják, hogy biszexuális. Előtte többet logtunk együtt, de miután lefeküdtem vele azt mondta nekem, hogy a munkahelyen próbáljuk kerülni egymást és ne mondjam el másnak, hogy munka kívül is találkozunk. És ezután minden alkalommal amikor találkoztunk kínos a helyzetek alakulnak ki, nincs miről beszélnünk és nagy a feszültség a levegőben. Már azon gondolkodom, hogy munkahelyet váltok mert annyira utálom ezt a kapcsolatot köztünk. Szinte már nincs is erről a srácról szép emlékem az összes emlékhez kínos érzés fűződik. És próbáljuk minnél jobban kerülni egymást, mert neki sem ideális ez a helyzet. Mit lehet ilyenkor tenni?

2022. dec. 28. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2022. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezen túl kell lépni

Attól hogy alkalmiztatok másnap már ugyan úgy tovább kell dolgozni, és a normál munkakapcsilatot folytatni. A szex az szex ott marad a hálószobában.

Ne haragudj nagyon fiatalnak gondollak ezért mondok egy példát, fúl aktív vagyok a barátom fúl passzív az ágyban ott használom mint egy rongyot

De elélvezünk és az élt megy tovább egyenrangúak vagyunk.

Ott vannak az exek bár melyikkel le ülök kávézni akár közös program is lehet, ez nem szabad hogy gondot okozzon felnőtt embereknél.

2022. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1

Én 22 vagyok ő 26.

Mindkettőnknek ez volt az első alkalom.

#2

És ha fog nekem írni és szertene velem találkozni, akkor bele menjek újra egyéjszakásba? Szerintem a kapcsolatnak nincs jövője mert ő nem nyitott erre. Viszont jó volt valakivel együtt lenni még, akkor is ha ez nem tartós. Mi lehet a hátránya egy ilyen kapcsolatnak?

2022. dec. 28. 13:22
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tudod, hogy ő csak szexet akar akkor rajtad múlik hogy neked az elég vagy nem. Esetleg üljetek be valahova inni valamit mint haverok és beszéljétek meg.
2022. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!