Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent visszatérő álom az...

Maricrus kérdése:

Mit jelent visszatérő álom az ex-baráttal?

Figyelt kérdés

Egy hónapja szakítottam az barátommal, mert megcsalt többször is több nővel. Az álmomba nagyon gyakran az játszódik le, hogy még mindig együtt vagyunk, de ő folyamatosan irkál, flörtöl más nőkkel, vagy megcsal.

Azon vagyok, hogy elengedjem a múltat, szeretettel nézek rá, nem haraggal. De mit jelent ez, hogy az álmomba folyamatosan felbukkan és ezek a szerepek mennek körbe-körbe....

Még mindig ír, jelentkezik, de én már nem akarom őt vissza. Új életet kezdtem. (nincs másik párkapcsolatom)

Köszönöm a válaszokat!


2020. dec. 11. 09:54
 1/7 anonim válasza:
Szerintem jelentősége nincs, legfeljebb annyi, hogy ő keres folyamatosan téged és emiatt gondolsz rá napközben. Még elég friss a szakításotok, normális az, hogy még gondolsz rá. Így az álomnak nincs üzenete, jelentése. De idővel jobb lesz. Ne rágódj ezen, vedd kezedbe az irányítást. És szerintem jól teszed, hogy új életet kezdessz, senki sem érdemli meg azt, hogy megcsalják. Sokkal jobbat érdemelsz tőle:)
2020. dec. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2020. dec. 11. 11:22
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szomorú, hogy én nem csaltam a barátnömet meg, szerettem, rendes voltam hozzá és most én álmodok állandóan, mert ennek ellenére kidobott egyik napról a másikra, egy nem illünk össze, megváltoztak az érzelmei bullshit-el. Sajnos változtatni kell, nem szabad túlzottan se megbecsülni valakit..
2020. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem azt jelenti, hogy túl fiatal vagy, és rossz helyen kérdezgetsz olyan dolgokról, amiket te magad sem dolgoztál még fel.
2020. dec. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha meg van a kölcsönös tisztelet, szeretet, megbecsülés, akkor az korrekt :)
2020. dec. 11. 12:13
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2020. dec. 11. 13:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szoktam az exbarátnőmről álmodni, kb 1 hónapja szakítottunk. 1 és fél éves volt a kapcsolatunk.
2020. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!