Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ÜLDÖZIK ebben a kategóri...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ÜLDÖZIK ebben a kategóriában azokat, akik szerint az orális szex ugyanannyira szex, mint az anális szex?

Figyelt kérdés
Az üldözők csupán irigyek azokra, akiket heti szinten leszopnak, ezért inkább kitalálják, hogy az nem is szex? Nekem is elmagyarázta egyszer egy ilyen személy, hogy ő többet szexelt nálam, mert neki már vagy 10 partnere volt, míg nekem csak 5-6. Csakhogy neki nem is volt ennél több kalandja, míg nekem volt már 100+ orális kalandom.
2022. dec. 31. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Én a szexet jobban szeretem mint hogy csak szopogassanak.
2022. dec. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, az ilyenekről beszélek.
2022. dec. 31. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Mitől üldözés az hogy nem tartja valaki az orált szexnek?

Nem mindegy hogy minek hívod?

Plusz nem feltétlenül dicsekednék azzal hogy 100+ partnerem volt

2022. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3


Nem pusztán nem tartja annak, hanem lepontozza azt, aki annak tartja.

2022. dec. 31. 10:29
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Tudtommal az orális szex is szex, de valóban felesleges azzal foglalkoznod, hogy ki, mit mond.

Én még sosem voltam együtt más férfivel, de az anál gondolata engem nem is különösebben vonz. Közös maszturbálás, vagy orál sokkal inkább.

2022. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Leszopjalak?
2023. jan. 1. 01:11
 7/8 A kérdező kommentje:

"Plusz nem feltétlenül dicsekednék azzal hogy 100+ partnerem volt"


Ehhez még egy megjegyzésem:


Nem azzal dicsekszek, hogy sok partnerem volt, hanem azzal, hogy nem vagyok olyan ronda, mint Táltos3, aki idelöki, hogy kevésbé szereti, ha csak szopogatják, amivel csupán azt akarja palástolni, hogy alig hajlandó valaki őt szopogatni. Emgem elég gyakran akarnak szopogatni, amit általában meg is engedek, és innen a 100+ partner.


(Most ezen ő nyilván fel fog háborodni, meg zsigerből tagadni fogja, de így van.)

2023. jan. 1. 10:18
 8/8 anonim ***** válasza:
30%
Üldöznek? ÜLDÖZNEK??? A hangok is mondják, vagy csak te gondolod így? Alufólia a fejen sokat segít és ne menj emberek közé.
2023. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!