Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg párkapcsolatban alap az, hogy legjobb barátok is leszünk?

Figyelt kérdés

A korábbi kapcsolataim alapján úgy érzem nekem szükségem van egy igazi, mély barátságra is. Nem elég a felszínesség, nemi vágy stb.


Ezzel más melegek is így vannak?


(És ez NEM azt jelenti, hogy ne lehetne más bizalmas, nagyon közeli barátja stb. Csak hogy a mi barátságunk egész más minőség.)



2023. jan. 1. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sőt ez van az eső helyen.

(Arról is hallottam -ami nekem azért furcsa- hogy kifelé akár szex is lehet, mert a bensőséges kapcsolaton a szex már kívül van.)

2023. jan. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem alap, hanem nagyon szerencsés eset. Amúgy tök olyan mint a heteró kapcsolatok.
2023. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Alapvetően minden párkapcsolatban, úgy a melegek esetében is fontos egy fajta bajtársiasság :) Meg a bizalom, ilyenek, szóval igen, jó ha a párod egyben a barátod is :D
2023. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Ennek alapból így kellene lennie.Saját kapcsolataimat nézve,három nem volt ilyen és az utolsó volt mély és igaz barátság -emberi értelemben is.

Mikor mostanában ismerkedem, mindig elmondom ezt,hogy emberi-baráti oldal - sajnos értetlenséget tapasztalok.

" hát de szex van,mi kell még" és "bakker csak veled van testiség" ...

Nekem ez így,önmagában kevés,nem is folytatom az ismerkedést,ha ezek szóba jönnek.Szeretném a barátság,mély érzelmi töltet felől közelíteni a kapcsolatot,arra építeni és nem az ágy, a centik,meg egyebek felől....

2023. jan. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
még egy "nem meleg" kapcsolatban is ez a normális :D
2023. jan. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,ez kell,hogy az alapja legyen,az összekötő kapocs leglényegesebb része.
2023. jan. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!