Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két FÉRFI, legyenek azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két FÉRFI, legyenek azok heterók vagy homók, életvitelszerűen, mint egy család képtelen hosszú ideig EGYÜTT élni. Ha igen, akkor a kivétel erősíti a szabályt. Szerintetek ? Mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy képtelenek lennének.

Heterok esetében meg kell oldani valahogy a szexuális igényeket és ennyi.

2023. jan. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tudnak együtt élni

Pesten rengeteg albérlet van ahol 2fiú vagy 2lány él egyűtt.


Heteró haverom évekig élt egyűtt barátjával, nagyon jól elvoltak úgy emlékszik vissza azok voltak az igazi jó évei.

Ő tudom hogy vasalt takarított

A másik srác megfőzött.

2023. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

A “kivétel erősíti a szabályt” közhely egyszerűen nem igaz. A kivétel nem erősíti a szabályt, hanem rávilágít arra, hogy téves vagy hiányos. Emiatt az állításod második fele érvénytelen, az első felének önmagában kell helytállnia:

“Két férfi […] életvitelszerűen mint egy család képtelen hosszú ideig együtt élni”

Ebben a mondatban nincs definiálva a hosszú idő. Feltételezzük, hogy ez 25 évet jelent. Aztán ott van a “képtelen” szó… Ha valaminek a feltételei adottak, akkor a képesség is megvan - legfeljebb az akarat hiányzik, ez viszont egyéntől és körülményektől függ. Ezért aztán nem állja meg a helyét a szabály.

2023. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Háromszor éltem férfivel, jó pár évig mindegyikkel.Soha semmi gond nem volt, sőt jó volt közösen vásárolni, takarítani,stb.

Pedig még korban is volt kulönbség,de jó egyutt élni férfivel,de csak kapcsolatban.

Lakótársként valahogy nem tudnám elképzelni, az egészen más.


F/Bp

2023. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Mi a hosszú idő?! Én éltem együtt majdnem tíz évig egy sráccal, nagyon szép kapcsolat volt. Csak kihűltek az érzelmek és ő tovább lépett. De a közel egy évtized szebb volt, mint sok hetero kapcsolatban élőké.
2023. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne két hetero férfinek együtt élnie mint egy család? Ennek kb semmi értelme.


Nekem 6 évig voltak lakótársaim volt akivel 3 évig éltem egy lakásba. Technikailag ez hosszú táv, teljesen jól megfértünk egymás mellett. De nem is volt terv hogy örökre lakótársak maradjunk.


Két meleg férfi meg ugyan úgy tud meglenni egymás mellett mint egy hetero pár.


Nem igazából tudom honnan jött ez a kérdés

2023. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt inkább 2 (vagy több) heteró nőről hallottam (jobban mondva mesélték érintettek) de szerintem egyik sem igaz.
2023. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a kérdés, illetve inkább állításnak mondanám én is - rögtön meg is cáfolnám.


Majd' 9 évig éltem az exemmel együtt, saját lakásban, tehát nem lakótársak voltunk.

Semmi gond nem volt: ő csinálta a kupit, én meg eltüntettem.


Mióta egyedül lakom egy háromszobás lakásban (na jó, 2,5+hall), én csinálom a kupit és senki nem tünteti el. :-D


A hosszú idő viszont tényleg relatív: akinek nyűg, annak három hónap is hosszú, akinek öröm, annak tíz év is rövid...

2023. jan. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!