Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a melegekről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a melegekről? Elítélitek vagy elfogadjátok őket? Ha megölelik egymást az utcán, megfogják egymás kezét, hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 18:41
1 2 3
 1/21 StevenUp ***** válasza:
51%

Azt hogy hetero emberektől is gáz mikor kézenfogva csőröznek és feltartják a forgalmat.

Homoszexuális emberektől is ennyit vár el az ember: ne nyilvánosan éljék a szerelmüket mert a kutyát sem érdekli hogy mennyire boldogok ketten (ahogy a heterokra is igaz ez)

Amig a négy fal között szeretik egymást pont lesz*rom hogy ki kit szeret. De ha nyilvánosan csinálják, az már zavaró.

2023. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
semmit, amíg nem nyomják az arcomba, hogy ők márpedig melegek, addig egyáltalán nincs semmi gond, ha megölelik egymást és kézenfogva sétálnak, az se érdekel, ők ilyenek, nekik is joguk van hozzá
2023. jan. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Elítélni őt miért? Nem is tudom felfogni a kérdést. Te elítélsz egy afrikait mert fekete? Persze értem a dolgot.
2023. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén mondom, hogy egyáltalán nem érdekelnek. Felőlem aztán mindenki azzal van akivel akar. Ezzel többnyire nem árt senkinek. Engem nem hökkent meg, ha két pasit együtt látok. Ő dolguk, még csak nem is érzem magam provokálva.
2023. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#3 Sokszor tapasztalom, hogy elítélik őket. Ezért írtam ki a kérdést.
2023. jan. 3. 19:09
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
Én teljesen elfogadom a melegeket. Nem zavar ha kézen fogva látom őket vagy megölelik egymást. Részemről egy diszkrétebb csók is belefér . Hetero férfi vagyok
2023. jan. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
35%

Elfogadom őket. De ahogy más is írta, bármilyen beállítottságú is az ember, utcán, nyilvánosan azért tudni kell viselkedni, türtőztetnie magát. Mindennek megvan a helye.

És igen, bevallom, nálam ez a melegeknél még fokozottabban érvényes. Privát házibuliban láttam már srácokat csókolózni, nem is érdekelt, nem zavart. Hisz buli, ott ez is belefér. A csók, a finomabb közelségek...De úgy a mindennapokban nyilvánosan, inkább ne már. És melegeknél azért fokozottabban, mert tudom, hogy nem döntés kérdése, hanem gének meg mifene, de azért lássuk be, a gyerekek olyanok, hogy amit látnak, azt szeretik kipróbálni. A biszexualitás is azért annyira felkapott mostanság. Mert mindenhonnan az folyik, a fiatalok arcába van nyomva. És hát persze, hogy ki kell próbálni, mert milyen buli már.

2023. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Nem érdekel. Az én generációm már magasról tojik arra, ki kivel van együtt, én is úgy vagyok vele, hogy az embert nézem, és az alapján ítélkezek. Nem lesz egy ember se jobb, se rosszabb attól, hogy meleg. És amúgy én sose értettem, miért baj ha valakik az utcán csókolóznak, legyen az bármilyen páros. Addig tegyék meg amíg megtehetik, szóval én azt mondom, hajrá, engem nem zavar.


Btw: Múltkor a táncoktatóm nem tudott odajutni a tömegben a barátjához, ezért felhívta, hogy addig is tudjon vele dumálni, amíg nem lehetnek egymás mellett, pedig kb 9-10 méterre voltak egymástól. Ott majdnem elolvadtam, mert én is mindig ilyen kapcsolatot szerettem volna, aztán kifogtam a csomó toxikus pasit, mert valamiért azokhoz vonzódok. Nehéz az élet🤦‍♀️

2023. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan én meleg vagyok, de az utcán / társaságban ennek jelét nem szoktam adni, mert engem is zavar. Annyi a véleményem, hogy ezt - legyen bármilyen kapcsolat -, tartsuk meg otthonra.


Mellesleg ugyanúgy zavar, ha egy heteró pár női tagja a végtelen mozgólépcsőn való csókolózás közben stíröl.


Nem hiszem, hogy túlságosan prűd volnék, de a két utolsó válaszoló (9-10) véleménye eléggé lesokkolt.

Sokfelé jártam, sok mindent láttam, de olyat sehol, hogy egy házibuliból ilyenért kirúgtak volna valakit.

Max. annyit (itthon, Magyarországon természetesen, fene a homofób fajtánkat!), hogy a következő buliba már nem hívták meg őket...


(10-esnek külön:

a macska két helyen szarik: ott, ahol szeret lenni és ott, ahol utál.)

2023. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
9:Én a 10 es voltam,akinek letiltották a kommentjét.Bezzeg,ha valaki azt írta volna,hogy nem áll szóba mondjuk fasisztákkal,azt biztos nem tiltják.Nem tudom miért sokkolt le a véleményem.Azért mert valakit normális útra akarok téríteni?Ha valaki nem akar normális lenni,az ne legyen az én házamban.Ennyi.Ebben a macskás dologban végképp nem értem a logikát,de mindegy is.
2023. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!