Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a melegekről?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a melegekről? Elítélitek vagy elfogadjátok őket? Ha megölelik egymást az utcán, megfogják egymás kezét, hogy reagáltok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 18:41
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

10/10 anonim válasza:

Utolsónak rohadt búúzi.

ma 05:11



Köszönöm kedves megjegyzésedet, azt nem tudom ugyan, mit tegyek vele most, de szerintem itt senki nem kérdezett tőled semmit.


Mivel te sem kérdeztél, azért én bátorkodom egy pár kérdést feltenni, remélem, elgondolkozol legalább egyen is:


Talán ha a te fiad vagy lányod jut ilyen helyzetbe, akkor nem csak az ékezetet felejted el az ijedtségtől magad összepisilve a nekem írt véleményedben szereplő harmadik szó u betűjéről, hanem egy kicsit másként gondolkodsz majd.


Az, hogy miért vagy ennyire agresszív, sejtem: valószínűleg egy újpesti szurkolókkal teli vonaton átutaztad a fél országot fradi-drukkerként, vagy fordítva. (az irányt és a szurkolótábort is beleértve – lehet, hogy valamelyik csapat drukkereitől rettegtél). Vagy nem...


Mitől ez a nagy gyűlölet?

Bántottalak valaha?

Találkoztunk egyáltalán?

Ismerjük egymást?

Én nem tudom, ki vagy (bevallom, nem is nagyon érdekel), de te tudod, hogy én ki vagyok, mivel foglalkozom?


Lehet, hogy pont a legközelebbi munkatársad vagyok vagy a közvetlen főnököd.


Vagy a portásnéni, akinél minden nap kétszer jelentkezel, mert be- és ki szeretnél jutni a munkahelyedre /-ről.


Lehetek a feleséged szülészorvosa is, vagy a mentőautóban a mentőtiszt, aki felvesz, mert nem csak telezabáltad magad a bejgli maradékaival ("ezt nem hagyjuk kidobni címszóval") vagy az orvos, aki meghánytat a kórházban, ahová a "bouzi" mentős bevitt.

Ha feküdtél már mentőautóban vagy kórházi műtőasztalon, nem hiszem, hogy az első dolgod a bouzizás volt.


Lehetek a számviteli vagy tökmindegy, melyik osztályon az a kollégád, aki nem csak a fizetésedet, hanem a szabadságos napjaidat is kiszámolja, dönt a nyári vakációd esetleges céges támogatásáról, a közlekedési bérletek elosztásáról (ha eggyel kevesebb cetli érkezett meg a céghez, ahol dolgozol, s könyörögni kell neki észérveket állítva, hogy miért a tiéd legyen az utolsó darab, s miért maradjon erről le éppen X.Y. kollégád.) Ott is bouzizol?


Amikor magántanárt keresel a gyerekednek, mert nem tudod neki elmagyarázni vagy a matematikát, vagy az x nyelv különböző dialektusait, akkor is bouzizol a hirdetésedre jelentkezőnek?


Mikor rájössz, hogy nem tudod magad vízköteleníteni a 120 literes Hajdu vízbojlert, s a telefont egy egérhangú férfi veszi fel, aki jó árat mond az azonnali kiszállásra és szerelésre, akkor is bouzizol?


Mikor bármely hozzátartozódat el kell temetni (ne legyen ilyen), a temetkezési vállalatot felkeresve akkor is bouzizol?

Ott is szabott árak vannak.


Mikor elmégy a henteshez, hogy húst vegyél, s a másfél kiló felsálra 4500 forintot mond, akkor is bouzizol? Pedig nem ő programozta át a mérleget. se nem ő emelte az árat…


Igen, vagyunk, létezünk, nem verjük nagydobra, de tessék felfogni, hogy léteznek melegek is ebben az országban, pont úgy, ahogy heterók is.


A népesség kb. 15-20%-a ilyen, tessék akkor beérni a maradék 75-80%-kal, kiszaglászni vagy megkérdeni őket, vagy "aki keres, az talál” jeligére szerencsét próbálni.

Mindenhol ott vagyunk...


Vale, azaz élj boldogul!

2023. jan. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

Közömbösen kezelem a létüket.

Elhűlök, ha azt látom, hogy utcán egyértelmű jeleket küldenek magukról a világnak - és mosolygok rajtuk, - de ezzel nem ártanak nekem és másnak sem, ezért nem lihegem túl a jelenséget. Addig, amíg nem állnak ki a nyilvánosság elé olyan célzattal, hogy reklámozzák a nemi orientáltságuk - szerintük - pozitív oldalait, nem befolyásolnak senkit, semmire, addig nem érdekel, hogy a saját nemükhöz vonzódnak. Kérkedni ezzel és tudatosan provokálni másokat viszont gyomorforgatónak vélem.

2023. jan. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
12:15-20% biztos nincs.Inkább 1-3%
2023. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes volna kinyitni a szemedet, mert nem csak az a "homo", akit látsz.


Az én apukám olyan meleg volt, hogy sütött, mint a kályha, de az állami alkalmazásban való megfelelő pozíció megtartása érdekében meg kellett házasodjon.

Anyám három gyereket szült neki, aztán váltak el.


Ilyeténképpen a népesség 15-20%-át nyugodtan melegnek lehet nyilvánítani. Sokezer kollégája és sok-sok más is a 60-70-80-as években mimikrizett inkább, legalábbis a fővárosban.

Vidéken még zúzósabb volt/van a helyzet: ott meg KELL házasodni.

A százalékarányt nem is merném megsaccolni, hogy ki meleg, ki nem...

2023. jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
2%
14: [link]
2023. jan. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
#15 Ez szerintem nem igaz. Csak sokan nem merik felvállalni. Mert elítélik őket.
2023. jan. 4. 13:10
 17/21 anonim ***** válasza:
3%
A kutatásban felvállalásban nincs veszély.De amúgy sincs.A magyarok nagy része birka,és nem szól bele,hogy mit csinálnak a homik
2023. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#17 Ezt honnan tudod, hogy mindenki felmeri vállalni?
2023. jan. 4. 14:16
 19/21 anonim ***** válasza:
1%
18:Ha nincs retorzió érte,akkor miért ne vállalná fel?Itt el lehet mondani nyugodtan.Vannak anonim felmérések is.Mondjuk 2% meleg,de biszex lehet van 10%.De azért nagyon ritka,hogy egy férfinak semmi vonzódás ne lenne a nők felé
2023. jan. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

#10

"Azért mert valakit normális útra akarok téríteni?Ha valaki nem akar normális lenni,az ne legyen az én házamban"


A normalitás matematikai fogalom, ami nem jár semmiféle erkölcsi felsőbbrendűséggel. Azt jelenti, hogy az átlagnak megfelelő. Csak a hozzád hasonló homofób ostobák ezzel, meg a "természeteséggel", mintha lenne bármiféle értékmérő tulajdonsága.

2023. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!