Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Győri Melegek! Mennyire lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bartacsongor kérdése:

Győri Melegek! Mennyire lenne igény győrben egy olyan helyre mint pl: magnum sauna, sauna69?

Figyelt kérdés
Én szerintem lenne rá igény és lenne benne potenciál

2023. jan. 5. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem felesleges, mert a 90% szégyenli, hogy meleg. Szóval szerintem nincs rá igény.
2023. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem egy akkora városba igenis kellene a melegeknek is egy hely, ahol adhatják önmagukat.
2023. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem rossz ötlet, szombathelyiként kiprobálnám
2023. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyithatna ott valaki egy római korra hajazó férfi fürdőt, ami teljesen meztelen.
2023. jan. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csinálnák egy felmérést erről, e-kérdőíves formában. De szerintem lenne rá igény, rengetegen átjárnának Szlovákiából is.
2023. jan. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne egy melegszauna Székesfehérváron, akkor kipróbálnám azt is. :-)
2023. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Győri vagyok szerintem nagyon jó ötlet.
2023. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Valamikor 2010-ben volt egy férfi aki egy melegszórakozóhelyet akart nyitni, mert látott bennne fantáziát. Eleinte, a Győri lakosok csak úgy tudták, hogy valamilyen étterem lesz, ahol hétvégén kisebb bulik is lesznek.

Megvették a telket, beszerezték az engedélyeket és elkezdődött az építkezés.

Szinte már teljesen kész volt az épület, mikor a helyi lakosok megtudták, hogy igazából egy melegbár lesz. Az átadás elött pár héttel, az épületben egy rejtélyes tűz ütött ki. Utána meg gyorsan feledésbe merült az egész projekt.

Szerintettek mi történne egy meleg szaunával?

A melegek nagy része, aszt is letagadja hogy a saját neméhez vonzódik.

2023. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Végül mi lett a dologból? Lesz ilyen hely? Vagy csak érdeklődés volt
2023. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!