Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Ti rákérdeznétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti rákérdeznétek, hogy most mi van? Valaki járt már hasonló cipőben. THX a normális válaszokat?

Figyelt kérdés

Láttam az öcsémet az egyik kis utcában, a fiú osztálytarsával ölelkezni, és egy szájrapuszi is eldurrant!

Ráadásúl minden hétvégén egymásnál alszanak!🤔

Szólnátok a szüleiteknek?


2023. jan. 14. 09:41
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
79%

Nyilvánvaló, hogy meleg/biszex.

1. Én a helyedben nem foglakoznék az üggyel.

2. Ha semmiképp nem tudod magadban tartani amit tudsz, akkor inkább vele beszélj erről. A szüleid nem tudni hogy reagálnának, lehet megvernék vagy kidobnák otthonról az öcséd. Gondolom ezt azért nem akarod.

2023. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
89%

Semmiképp sem szólj róla senkinek. Ez az ő magánügye.

Kiderűlne még akár öngyilkos gondolatai lehetnek. Hagyd öt had élje a saját világát szabadon , nyugodtan.

2023. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
1%
A szüleidnek mindenképpen szólj. Hazaviszi az aidset.
2023. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
95%

Ha számodra fontos az öcséd a járható út az lenne, hogy kicsit utána olvasol a dolgoknak (nem tudom hány évesek vagytok) mi hogyan működik, hogyan lehet például nemibetegséget elkapni stb.

Inkább kérdezd meg tőle mi volt az, amit láttál, s mit találtál az előzményekben, s ha nyitott és/vagy megbízik benned, akkor minden bizonnyal elmondja neked. Az öcséd számára jó dolog lehet, ha érzi megbízhat benned, neked elmondhat dolgokat, te pedig valamilyen szinten "vigyázhatsz" rá, ha kap némi felvilágosítást, hogy hogyan tud magára vigyázni fizikailag, mentálisan egyaránt. Szülőket kihagynám első körben, mert egyrészről nem tudható hogyan reagálnak, második körben ha szólnál nem tudhatod mi lesz belőle. Lehet ők rosszul fognak reagálni az öcséd pedig egy ellenséget fog benned látni, hogy elmondtad mit tudsz, s lehet megromlik végleg a kapcsolatotok.

2023. jan. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ne mondd el a szülőknek, majd elmondja ő ha szeretné. Viszont tehetsz neki esetleg egy megjegyzést, hogy "Tudod öcsi én úgy szeretnek ahogy vagy" vagy valami hasonlót, amiből tudja hogy sejted és hogy támogatod. Vagy esetleg ha látsz valahol mondjuk szivárványos tollat vagy valamit, akkor vegyél neki egyet és a reakciójából úgyis kiderül. A hetero fiúk nagy része fújjogna és rámondaná hogy b*zis, viszont akik nem, azok tuti megörülnének neki és tutira használnák is. Vagy esetleg nézd meg vele a Heartstoppert vagy egy másik melegekről szóló/meleg karaktert is tartalmazó sorit/filmet és lehet hogy akkor elmondaná neked.

De szerintem a lehető legrosszabb dolgot teszed, ha te mondod el ezt a szülőknek. Mármint a jelek alapján meleg, pan vagy bi és ezt nehéz elmondani. Nekem fél év kellett, valakinek 1-2 év. Ne erőltesd rá a coming outot, és ne is te mondd el helyette!

2023. jan. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
80%
Nincs jogod szolni
2023. jan. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
84%

Majdnem teljesen egyetértek a #14-el kivéve azt:

"Inkább kérdezd meg tőle mi volt az, amit láttál, s mit találtál az előzményekben"

Azt még elmondhatod neki, hogy láttad őt meg a srácot, de ne mond neki meg, hogy a előzményeket nézed utána. Legalábbis ne rögtön, ha nyitott lesz és beszélgetni fog akarni erről, akkor megjegyezheted:

"És ha estelg újra használni fogod a gépet, akkor ajánlani tudom a inkognito módot"

Ezt viccelődve. Vagy ne mondj erről semmit, mert legalábbis én kellemetlenül érezném magam ha valamelyik tesóm látná milyen filmeket nézek amikor csinálom magamnak.

2023. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
0%
"Nincs jogod szólni" Linkeld ide a törvénykönyvből az ide illő cikkelyt.
2023. jan. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
mennyi idosek vagytok?
2023. jan. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Na kiderült már valami, vagy csak egy újabb kamu kérdést olvashattunk?
2023. jan. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!