Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok azokról,akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról,akiknek 30 felett még nem volt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2023. jan. 14. 16:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes,mert nekem pl minden párkapcsolatom 30 felett volt. Konkrétan az első 33 évesen.

Előtte pár kaland és ennyi.És ettől fuggetlen nem érzem magam alsóbbrendűnek :)

És remélem,hogy már nem kell sokat várnom a következő kapcsolatra sem,ötvenesként.

2023. jan. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%

1 es. Semmiről nem marad le az akinek nincs párkapcsolata :) legalább is remélem.

Biztos sikerülni fog a kapcsolat. Sok siker :)

2023. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, vagy nem jött neki össze, vagy nem volt rá igénye. Van ilyen.
2023. jan. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszi 2-es, ez jól esett ! :)

#1

2023. jan. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


27 éves nőként írok neked, hátha érdekel a történetem.


Nekem még kalandom sem volt, sőt normális első csokom sem, a diszkós részeg csókot nem nevezném annak.


Nem szabad elkeseredni, mindenkinek van valaki megírva, csak amíg önmagunkkal nem vagyunk jóban, mások felé is nehezebb nyitni. Nem szabad feladni, csak meg kell keresni önmagunkat, én már elkezdtem, és már jobban érzem magam, képes vagyok mosolyogni, ha valaki felém néz. Ha van kedved beszélgetni pozitiv változáshoz segítő dolgokról, írj nyugodtan.

2023. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nekem harminc éves kor alatt volt az első kapcsolatom, de amilyen "lehetőségek" vannak ismerkedésre vagy ahogyan viselkedni szokott a többség nem meglepő, ha valakinek harminc felett nem volt még kapcsolata.
2023. jan. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5%
Nem volt kapcsolata azzal nincs gond, de ha nem is szexelt ott már komoly problémák vannak.
2023. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

4 es nagyon szívesen ;)

Remélem találsz valakit. Vagy van már kiszemelt? :) 2 es voltam

2023. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Aki nem szexelt 30éves koráig

Komoly problémái vannak

Legalábbis itt falun ő a falubolondja csak ezt ő nem tudja.Szülei szégyene, tönkre tesznek idegelig mindenkit maguk körül.

Ha kapcsolata nem volt az nem gond.

2023. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9


Miért lenne bolond feltétlen?

Lehet nem akar elkapni semmit,vagy undorodik az anális szextől.

2023. jan. 14. 18:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!