Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg kapcsolatokban alapvet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg kapcsolatokban alapvető az anális szex?

Figyelt kérdés
Sokan egyből kategorizálnak, hogy aktív vagy passzív vagy-e. De ha valaki nem akar egyiket sem, akkor egyből felejtős az ismerkedés?
2023. jan. 15. 12:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Mióta úgymond együtt vagyunk, azóta nem volt még szex a sráccal. De elérkezik az az idő is, amikor megtörténik.
2023. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos alapvető. Aki viszont ezt utálja, azok keressük már meg egymást!
2023. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

Hát nálam nem alapvető és nem is érdekel.Kaptam ezért sok "kosarat " de tudomásul vettem.

Szeretkezés,érzékiség rendben,de az anál nem játszik.

Ha pedig ezért nem lesz többet barátom, vagy társam, akkor így jártam...


F

jan. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
23: Én is így vagyok ezzel. Az utolsó barátommal a sima orál mellett ún. száraz szex volt csak, pl. behatolás nélküli "lovaglás", amikor a ráülés meg mozgás megvolt, de lényegében egymás farkának, zacskójának egymáshoz dörzsölődése okozta az ingerléseket. De ez is nagyon erotikus és romantikus volt. :o)
jan. 17. 08:46
 25/28 anonim ***** válasza:

Első:

de jó, hogy nemcsak én vagyok így.

jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Ez az anál csak azóta terjedt el tömegesen, mióta a kereskedelmi tévékben (jól emlékszem) tájékoztatták a nagyérdeműt a meleg kapcsolatok mibenlétéről.

Erősítették a sztereotípiát, mi szerint a melegeknél van egy lányszerep meg egy fiúszerep. Tehát azt terjesztették, hogy a melegek lényegében a heterókat utánozzák, csak náluk a lány is fiú.


És lám, a tévé hatalma: az emberek ezt is bevették

jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Lassan többet beszélnek a tv-ben a melegekről, mint az elmúlt években összesen.
jan. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Ez igaz lehet, amit a 26-os ír. Nem tudom, régebben mi volt a helyzet, de én is azt gyanítom, a média hatására lett az anál alap sokaknál. Pedig biztos sokan vannak, akik nem szeretik, csak megtűrik, hogy ne veszítsék el a párjukat.
jan. 18. 09:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!