Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg kapcsolatokban alapvet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg kapcsolatokban alapvető az anális szex?

Figyelt kérdés
Sokan egyből kategorizálnak, hogy aktív vagy passzív vagy-e. De ha valaki nem akar egyiket sem, akkor egyből felejtős az ismerkedés?
2023. jan. 15. 12:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
85%

Én biszex vagyok, tőlem is egyből kérdezik hogy A vagy P. Egyiksem baszki.

Na és akkor jön az hogy Cső.

2023. jan. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég változó, általában jellemző, de nem mindig. Pl én se feltétlenül kívánom még nem is volt nekem anális.
2023. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
17%
Mivel más lehetőség nem nagyon van.
2023. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Dehogynem.
2023. jan. 15. 13:27
 5/28 steven95 ***** válasza:
92%
Side-nak nevezik, magyarul nem tudom van e már szleng kifejezése. Tehát nincs anál. Az aktív passzívval is az a baj hogy, nem azt jelenti hogy akkor mindig, csak HA! arra kerülne sor... de ezt sem így gondolják sokan.
2023. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
91%

Létezezik olyan hogy nem análozik egyáltalán, ez ki szokott lenni írva a reglapra.


De nagyon ritka az ilyen kapcsolat hogy egymásra talál két " no anál" pasi.

Nyitott kapcsolatot tudok elképzelni közöttük.

2023. jan. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Én se szeretem ilyen szinten felcímkézni magam.

Már olyan meleg társkereső app is van, aminél kötelező megadni, hogy aktív/passzív vagy. Én oda mindig azt írom, hogy "versatile". Néhány srác ezt úgy értelmezte, hogy akkor velem mindent lehet. Nekem viszont azt jelenti, hogy én döntöm el, mikor melyik testrészeimet akarom megosztani a partneremmel.


Voltam párszor egy fiúval, aki kizárólagos passzívnak mondta magát, de még nem érezte késznek magát az análhoz. Nekem ez tök oké volt, így is maradt egy csomó "figura", amit együtt kipróbáltunk. Őt azonban néha feszélyezte, hogy ő emiatt nem teljes értékű passzív meleg fiú. Remélem, azóta elhagyta már ezt a tévképzetet.

2023. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
98%

Akkor szerencsés vagyok,mert nekem eddigi kapcsolataim "no análok" voltak.

Próbálok ismerkedni most is,kapcsolatra,de állandóan ez a gond,hogy mindenkinek egyik első kérdése ez...

Kezdem azt hinni,nincs olyan,aki análmentesen is elképzel egy kapcsolatot :(

2023. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
73%

Vannak kapcsolatok ahol nincs anál. De szerintem nagyon sokan csak félelem meg rossz tapasztalatok miatt nem akarják. Azért akinek van jó tapasztalata akármilyen szerepben az szerintem rákap.

Én passzív vagyok, nagyon furcsa lenne ha a párom nem kívánna úgy, valószínűleg kudarcként élném meg. Jó dolog az előjáték, meg az orál de a behatolásnál nincs intimebb.

2023. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok behatolás párti. Inkább ha anál akkor a nyalakodás.... azt viszont nagyon szeretem, vagyis inkább szeretném. Persze az orált is imádom!!

42F

2023. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!