Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol lehet találni fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni fiatal meleg társaságot fesztiválozásra?

Figyelt kérdés

Tavaly Szigeten láttam több ilyen társaságot is, de sajnos egy emberrel se volt merszem beszélni.


Barátaim nem nagyon vannak.


természetesen, szeretném előbb megismerni.

18 és 24 között



2023. jan. 16. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Mivel mindenki full lenezi itt a masikat, sosem fogsz talalni. En is ezzel kinlodok…
2023. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Én néztem videókat a hazai fesztiválokról. Akkor döntöttem el, hogy inkább nem megyek ilyen helyekre.

(Amúgy nem öregként mondok ilyet, 25 vagyok.)

2023. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Feltételezem, hogy kifejezetten fesztiválra elég nehéz találni társaságot. Valószínűleg egy megszokott brigádot láthattál.A korosztályból kiindulva, egyetem, munka, hobbi útján találkozhattak ezek az emberek, legalább a hobbi útján el tudsz kezdeni ismerkedni másokkal, ami egyébként melegként nem a legegyszerűbb. Azt azért hozzá kell tenni, hogy rengeteg a külföldi is a Szigeten, emiatt még ritkább a magyar, meleg társaság.
2023. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
mi ketten vagyunk,johetsz velünk
2023. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!