Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha rátok ír társkeresőn egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rátok ír társkeresőn egy nálatok sokkal jobban kinéző férfi, ti is lepattintjátok?

Figyelt kérdés
Lepattintom, mert nyilvánvalóan csak tévedésről van szó.
2023. jan. 18. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Persze.
2023. jan. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Megírom neki hogy kocc
2023. jan. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Vagy kamuképes
2023. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fent ilyen oldalon, de ha lennék, a másik srác látna engem és úgy írna rám, akkor örülnék, mint majom a farkának és biztos nem pattintanám le.
2023. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
*lepippantjátok :D
2023. jan. 19. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen évekkel ezelőtt.Egy jóval fiatalabb írt rám, értelmes levelezés volt pár napig.Aztán találkoztunk,de élőben egészen más egyéniség jött le.Szinte sosem nézett a szemembe,ide-oda nézelődött az utcán,volt,hogy amit beszéltem neki,arra nem figyelt, sok mindenről pedig kitérő választ adott.

Ami még furcsa volt,hogy ahol csak lehetett,séta közben, nézegette magát.Kirakatban,de még a kávézó melletti fém dísz-virágtartóban is.Láthatóan nagyon elégedett volt magával,csak néha igazgatta a belőtt haját.

Élőben kb negyed óra múlva már azon gondolkodtam,milyen módon köszönjek el.Végén őszintén megmondtam,hogy egyáltalán semmit sem érzek és váljunk el.Ő erre elvörösödött és sziszegve azt mondta: Más kapna az alkalmon,hogy ilyen pasi szóba áll vele..

Na ez mindennél többet ért, láttam,hogy egy igazi nárci-pasi az illető.Köszöntem és eljöttem, ő meg láthatóan lefagyott.

Talán még annyit,hogy élőben már közel sem volt olyan mint a képen,de ez másnál is így van,lehet.

2023. jan. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Nincs sokkal jobban kinéző,max más típusú ....
2023. jan. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 -remete- ***** válasza:
100%
Nálam aki jobban kinez az tuti kamus. :) előben dagi stb stb.
2023. jan. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én tovább viszem, de tudom hogy kamu lesz, ezek mindig képgyüjtögetők nem ők vannak a fotókon amit küldenek.
2023. jan. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#9


Igen, ilyenek is vannak, de most feltételezzük, hogy nem kamuképes. Érdemes vele foglalkozni, vagy csupán tévedésből jól kinézőnek tart engem?

2023. jan. 19. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!