Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már nyilvános wc-ben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nyilvános wc-ben bármilyen élményetek?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy pl alul át adtátok egymásnak…. satöbbi

2023. jan. 23. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%

Szigeten volt egy fiú, lehengerlő volt a modora, fiatal feszes srác volt. Egyszer csak séta közben hirtelen azt mondta: "bemegyünk ebbe a toitoiba és te le fogsz szpni".

Hirtelen köpni nyelni nem tudtam annyira meglepődtem, de mindig izgatott a sub oldal. Bementünk egy mozgássérültbe. Majd elmondta, hogy a kezemet hátra kell tennem, ő majd irányít. Elkapta a hajam és letérdeltetett, egyetlen szó nélkül csináltam, arcon köpött és elmondta mennyire nem érek semmit. Akkor ott a mocsokba térdelve így is éreztem. Ráhúzta a fejem és elkezdte mozgatni. Nem finomkodott, elég durva volt és erélyes. Néha oda akartam kapni, hogy ne hányjam el magam, de ilyenkor rámkiabált és pofon vágott. Hihetetlenül izgató volt, hogy semmi beleszolásom az egészben. Szenvedtem, öklendeztem, folyt a nyál az államon. Egyszercsak éreztem, hogy egyre mélyebbre húzza a fejem és hirtelen némán teli lőtte a számat. Lenyelni mem tudtam, mert nagyon hamar kifolyt. Utána még megmondta, hogy nem törölhetem meg a térdem, egész éjjel így kell járjak. Természetesen szót fogadtam. Az éjszaka után soha többet nem láttam

2023. jan. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%
Kedves utolso: gratulalok!!! Ez teljesitmeny🤮
2023. jan. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
Lett volna de.. Amikor lett volna valami a csaj visszalépwtt. Nem ment bele. Fiatal voltam
2023. jan. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
11-es csak álmodsz róla :)
2023. jan. 24. 14:57
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
A 11 kamu.
2023. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hiszem,hogy a 11-es kamu lenne.

Nagyon sok elborult agyú,szub majom van,akivel mindent meg lehet csinálni...érdekes,hogy sok utólag itt panaszkodik,de azért visszajár ahhoz aki klotyópapírnak nézi...

2023. jan. 25. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16


Csak divatból van sok.

2023. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Volt.

Neten beszéltem meg randit egy emberrel akivel Pesten találkoztunk, direkt olyan helyen ahol sokan vannak.

Egész nap jól éreztük magunkat erre ő a végén felhozta a témát, hogy jó lenne elintézni a dolgot, viszont nem volt hová mennünk. Ekkor jött az ötlet, hogy bementünk egy bárba és annak a vécéjében kivertem neki meg fogdostuk egymást.

2023. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18


Ez is kamu.

2023. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!