Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » El meritek mondani ismerkedésk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El meritek mondani ismerkedéskor, hogy hisztek ezoterikus dolgokban?

Figyelt kérdés

PL. hisztek a vámpírok létezésben vagy a földönkívüli eltérítésekben vagy Atlantiszban.

Mi a tapasztalatok, hogy mennyire toleránsak ilyem témákban a meleg vagy biszex pasik?



2023. jan. 24. 21:14
A kérdező szavazást indított:
el szoktam mondani, hogy hiszek ilyesmiben, ha szóba kerül
akkor is el szoktam mondani, ha nem kerül szóba
nem kell elmondanom, mert lerí rólam
el szoktam titkolni, ha áthívok valakit az ásványaimat, amuletteket, szentélyt, varázskönyveimet is elrejtem
egyéb, leírom
10 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ennek abszolút semmi köze az emberek szexuális beállítottságához. Dőreség lenne feltételezni, hogy ha valaki a melegségben elfogadó, mert maga is az, akkor mindent elfogad. Sokkal jobban befolyásolja a neveltetés, érdeklődési kör, filozófiai és vallási elgondolások.
2023. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszek bennük, szóval..... És nem vagyok toleráns az olyanokkal hogy vámpírban hisz, meg szerelmi kötésben mert ez jelzi hogy súlyosan keveri a fantáziát a valósággal. Egy kiskamasztól nézhető el maximum, de gyerekkel nem kezdek. A földönkívüli eltérítések hasonló téma: a nagy számok törvénye alapján szinte kizárt hogy ne legyen értelmes élet a földön kívül, de hogy embereket rabolgatnának.. hát... A boszorkányság meg egy kategória az egyéb vallásokkal, nem zavar, csak az egyiknek keresztje van meg szentelt vize, a másiknak meg árnyak könyve, vagy hogy nevezik.
2023. jan. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Sehol sem írtam ilyet.

Pls ne fantom kérdésre válaszoljatok.

2023. jan. 24. 21:21
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Hú nálam ez ha vki ilyen ezoterikus dolgokban hisz az óriási red flag...
2023. jan. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Hinni csak Teremtonkben lehet, akkor meg kezeltetnem magam szakorvosi terapiaval ha melegseget ereznék. Es szabadito ima. Az ezoteria az egyik legrohadtabb satani tevekenyseg. Ilyenbe hinni nem lehet csak megkotozodni a hulyesegekben. Hiszekeny emberek belemennek de AKIBEN hinni kene abban nem hisznek.
2023. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem szeretem ha gyerekes a partnerem, hosszú távon nem kezdenék olyannal aki nem a valóságban él.
2023. jan. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ok. De ahm...azt hittem a kérdésből világos, hogy azokhoz szól, akik hisznek ebben és ismerkednek pasikkal.
2023. jan. 24. 21:45
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiderül róla, hogy btw hisz ilyesmiben, de nem eszerint éli az életét, az belefér, bár... elég infantilis.

Viszont ha valaki az első randikon ilyesmivel rukkol elő, akkor az para, attól menekülni kell. Ez ugyanis azt jelenti, hogy az életén szerves részét képezi ez a hit.

2023. jan. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha valaki iylesmiben hisz.
2023. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
🧚🧚🧚
2023. jan. 24. 21:49
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!