Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az ami számotokra a legfont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami számotokra a legfontosabb amikor ismerkedtek valakivel? (Meleg)

Figyelt kérdés

Sokunknak sok minden meg tud tetszeni, és a képzeletbeli lista végeláthatatlan, én úgy vagyok vele, hogy néhány dolgot viszont “kiválasztottam”, ami az én “kényelmes” ismerkedésemhez kell.


Az első, amiből nem adnék lejjebb az a kiegyensúlyozottság, amikor valaki rendszerezett, vannak céljai, szereti azt amit csinál, és nyilván érezzük egymás aurájában kényelmesen magunkat, meghát szeresse saját magát az illető.:) A második a férfiasan kedvesség, nem nyáladzásra gondolok, de ne is legyen bunkóskodás amivel elég sokszor lehet találkozni. És a bónusz, jó ha van, de nem baj ha nincs, ha valaki magas és szép nagy keze van 😅.


Nálatok van valami, ami mérvadó tud lenni?


Egy 25 éves meleg srác



2023. jan. 27. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos hogy mind a két fél őszintén érdeklődjön a másik iránt. Az ismerkedés ne egy interjú legyen.
2023. jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 steven95 ***** válasza:
100%

Mentalitás. Egészséges énkép és önkritika, hasonló világlátás és logika, a személyisége "mások nélkül" is létezzen, abban legyen egyedi, hogy átlagos, azonos legyen elképzelésünk a párkapcsolatok természetéről, építéséről és mindkettőnk a jót erősítse a másikban. Nyíltan vállalja.


A többi kívánalom felszínesség.


Kissé céltalan, szűkebb komfortzónájú, nem magas, nem mindig és mindenben rendezett, karácsonyi sütipocakos, egyszerű, nyugis, szenvedélyes srác 27F

2023. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen semmitől elszállva,nem dohányozzon és ne a szex legyen a világ tengelye..

Emberileg inkább a szolidabb,csendesebb meleg,aki megdobogtatja a szívem.Értse a humort,szeresse a természetet és főleg,párkapcsolatban gondolkodjon,úgy,hogy fokozatosan ismerkedem vele.Programok,beszélgetések,udvarlás,ölelések,csókok és meghitt beszélgetések...

2023. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem szuper nézőpontok, a harmadik komment különösen nagyon rokonszenves:-) ne legyen valaki “személyisége” a csak szex, jó ha van közös téma, kapcsolódás. A harmadik komment “megdobogtatta” a lelkem, jó olvasni.:)
2023. jan. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!