Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok a PlanetRomeoról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a PlanetRomeoról és Grindr-ről? Ismerkedtek ezeken?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A "jelentkezők" 99%-a csak szexet akar, de azt mielőbb. Hogy nézel ki, milyen a farkad, mit szeretsz a szexben stb. kérdések. Kevés aki kapcsolatot is szeretne nem csak dugni, szopni/szopatni.
2023. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Én kíváncsiságból Grindrre felmentem, mivel azt mondták, hogy az jobb, mint Romeo- hát.. el se tudom képzelni, hogy az utóbbi milyen lehet ezután.. xD Komoly kapcsolatra szinte egyáltalán nincs igény, inkább Tinderre menj.
2023. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Komoly kapcsolatot ma nem lehet társkeresőn találni.A húspiac enyhe kifejezés az egészre.

Egyre több az alázást,kihasználást kereső,az anyagias és gondolom,sok mentális beteg is van,akiről nem is látszik.

2023. jan. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Grindr egy konkrét húspiac, és eleve egy szexpartner kereső, csakhogy mindenki olyan kényelmes lett a kis buborékában, hogy az igények felmentek a magas égig, és sokszor még akkor sem lehet velük találkozni.

A Romeo-n meg van minden, leginkább a legrosszabból.

Hosszútávú használatra egyik sem javasolt, mert bánthatja az önképedet és a lelki világodat.

2023. jan. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen mindkettő tök jó volt, több nagyon jó embert ismertem meg, volt 2 hosszú kapcsolatom.


Most nem tudom mi van, feladták az emberek, vagy hova lettek, mert mindig ugyanazok vannak.


Jó, én válogatós vagyok, párt keresek, és adott korhatáron belül, csak aktívat sem és csak passzívat sem, és mindenképpen meleg srácot (bi nem jöhet szóba).


Kb. 1 éve keresek, de töröltem is magam 4 hónapra.


Tinderrel van valakinek tapasztalata?

2023. szept. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nov. 24. 16:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!