Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » “Kíváncsi heterók” első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Kíváncsi heterók” első tapasztalataitokról mesélnétek?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, eddig heterónak gondoltam magam, de az utóbbi időben érdeklődöm a fiúk iránt is. Kapcsolatot nem tudnék elképzelni, de alkalmit igen.

Ezért érdekelne, hogy akik hasonló helyzetben vannak/voltak hogyan sült el a dolog? Milyen élmény volt?



2023. febr. 1. 13:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
72%
Kíváncsi hetero = Biszexuális
2023. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Ezért tettem idézőjelbe :)
2023. febr. 1. 13:13
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még semmi nem jött össze. Mindenki eltűnik, halogat, stb. Sajna... De izgatna már hogy egy srác orálisan kényeztessen.
2023. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Ismerős
2023. febr. 1. 13:16
 5/37 anonim ***** válasza:
62%
1-es nem, mert a kivancsi hetero egyszer kiprobalja es lehet tobbet nem hajlik a dologra, mert nem elvezte. Szoval ne elj fogalomzavarban. A boriben is, ha seggbekurlak, attol meg nem leszek biszex vagy buz1, csak kellett egy lyuk, ahova a zsakomurithetem.
2023. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
63%
A kíváncsi hetero már eleve vonzódik egy pasihoz. Mi az hogy kipróbálja és nem jön be? Srácok, ez nem olyan mint a töltöttkáposzta :D Ne hitegessétek már magatokat, hogy heterók vagytok
2023. febr. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
74%
Engem ahányszor kiváncsi hetero sz...tt le majd mind elszégyellte magát utána.... és rohant is el a lakásból. Ezek sztem saját maguk előtt is szégyenlik hogy biszexek. Szerencsétleneknek érzem ezt a típust. 52 F
2023. febr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
72%
Én eddig csak egyszer voltam régebben. Szexpartnerkeresőn írt rám, pedig én nőket kerestem. Írt párszor, aztán rábeszélt egy szopásra, mármint hogy ő leszopjon. Ő nagyon élvezte, én csak a fizikai ingerlésre tudtam elélvezni. Kb ez a kíváncsi hetero.
2023. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk azért tegyük hozzá, hogy aki hetero az nem az hogy nem sz..p le de nem is érdekli ez az egész . Aki tesz bármit is az már nem hetero é nem is volt soha.
2023. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 7-es ír valós, mert nekem még cifrábbak is voltak. Meg kéne írni biztos bestseller lenne:)


Ötvenes ffi

2023. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!