Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok, voltatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, voltatok már olyan helyzetben hogy buszon villamoson stb hozzátok dörgölőzött srác álló farokkal?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt? Változtatott az érzésen az ha megnézted hogy helyes e vagy sem? Zavarba jöttél tőle? Hogy reagáltátok le? Te voltál már olyan helyzetben hogy valakihez így simultál hozzá?
2023. febr. 2. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerencsére nem, le is törném egy mozdulattal.
2023. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem. De én megfordulnék és bizony közölném vele, hogy a 19cmes f*szomat fogja elnyelni a segge, ha nem húz el nagyon gyorsan.
2023. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem még soha szerencsére. Ha lett volna azt láttad volna az esti híradóban mert talán a gerincét is eltörtem volna.
2023. febr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen és én se csinálnám soha. Tökmindegy hogy néz ki elhajtanám a f*szba.
2023. febr. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

"a 19cmes f*szomat fogja elnyelni a segge, ha nem húz el nagyon gyorsan."


Én maradnék. :)

2023. febr. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Farokkal nem. Legfeljebb olyan van, hogy szűkös helyen a mellém ülővel összeér a combunk. Fiúk meglehetősen ritkán ülnek le, pláne be másik fiú mellé, hát még hogy helyes fiú is legyen, aki beül... de azért százból egyszer előfordul. Persze gyakrabban, ha akkora a tömeg, hogy kérdés nélkül odanyomják. Egyik nap egy srác nem is zavartatta magát, terpeszülésben combja a combomnak végig, válla a vállamnak, kanyarban még rám is dőlt. De nem volt ellenemre... Elvégre úgy 45 centi hely van egy emberre, ha nem félrecsúszva vagy két ülésen ül, hanem ahogy kell.
2023. febr. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frot ***** válasza:
42%
Sajnos nem volt még ilyen. Ha megtörténne, megfordulnék, hogy a farkunk össze is érjen, és így folytassa a dörgölőzést. Aztán jöhet a verseny, hogy ki sül el először. ;)
márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!