Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiú vagyok és van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiú vagyok és van egy elvileg heteró srác a suliból aki nagyon tetszik egyszer kétszer szemezünk is valamikor az öltözöbe telibe engem nézett csak ma megláttam és megint egymás szemébe néztünk. Mit csináljak? Lépjek én elöször?

Figyelt kérdés
Egyébként ma megkérdezte egyik haverjától aki az osztálytársam hogy meleg vagyok e.

2023. jan. 30. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Oltozoben teliben nezett amikor meztelen voltal? Vagy hogy?
2023. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

"Mit csináljak? Lépjek én elöször?"

Semmit. Csak nézett ki a fejéből, te meg épp ott voltál. Nem téged bámult. Hetero, te magad mondod. Akkor mit akarsz tőle?

2023. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Lehet csak azt látod bele amit te szeretnél látni benne, de lehet van benne valami... ki tudja szerinted a távolból???

Két tanács pajtás:

1) NE kösd az iskolában senki orrára hogy meleg vagy, mert azonnal céltáblává válsz. Ha nem vagy elég tökös hogy megvédd magad akkor nem tenném a helyedben.

2) Ne össze-vissza konspirálgass, hanem beszélgess vele. Csajokról, filmekről, recskáról akármiről. Finoman beleszőve mit gondol a melegekről. Gondolom nem üzengetés formájában akarsz majd dugni vele hanem te magad :D

2023. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

3. hasznosakat ír

kétesélyes a dolog, lehet, hogy nem hetero csak nem akarja vállalni, akkor összejöhet akár kapcsolat is (te mit akarnál?)

de az is lehet, hogy csak ki akarja próbálni, akkor nagyot koppanhatsz

2023. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, feltűnő neki, hogy te nézed. És ezért nem ő is téged. Legyél nagyon óvatos, nehogy középpontba kerülj a melegséged miatt.
2023. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel detto ugyan ilyen szituban voltam, írok erről privátban hosszabban. Röviden annyit tanácsolok, hogy ne nyomulj, még akkor is ha vannak hajlamai. Ha meg biztos hogy hetero, akkor végképp ne. Anno egy osztálytársammal évekig haragban voltunk, bár kibékültünk legalább három év után, kényes téma
2023. jan. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Mivel akarod veszed észre. Ha tévedsz nagyon nagy bajna kevered magad.
2023. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jajj! Meleg emberek mindennapos problémái! Nagyon jó ez a téma, méghozzá, miért is? Ja nem.... Ismerkedj vele, legyetek jóba, aztán majd alakul. Én hat éven keresztül voltam legjobb barátnője a mostani pároknak, és az első félév óta tetszett. Ő már a legelején szerelmes volt belém. Szóval próbálkozni, barátkozni, szép lassan rákérdezni ilyen dolgokra, majd jó helyen jó időpontban megcsókolni. 20N ;)
2023. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!