Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most miért kellett legyökerezn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért kellett legyökerezni PlanetRomeon? Illetve letiltani?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatot keresek PlanetRomeon, és láttam egy srácot, aki szintén, vannak normális képei, minden ki van töltve, normálisan megírt hosszú bemutatkozás, passzív is, én aktív vagyok, minden stimmelt.


Írtam neki, majd 1-2 levélváltás után megkérdeztem, hogy mit szeret az ágyban.


Visszakérdezett, hogy mi?


Írtam neki, hogy arra gondoltam, hogy hogy szereti a szexet. (Szerintem ezt fontos az elején megbeszélni, mert ha szexben már írás alapján se illünk össze, akkor az a kapcsolat leves).


Erre írt nekem, hogy egy utolsó 1 bites gyökér vagyok, aki 3 mondatot nem bír anélkül leírni, hogy ne terelje a szexre a témát, hogy miért pazarlom az idejét ha látom, hogy nem ilyen jellegű kapcsolatot keres, ezen kívül azt mondta, hogy egy tatla arcú barom vagyok, és az ilyenek miatt ábrándul ki minden normális ember a társkeresésből.


Miért kellett ennyire durvának lenni? Már elmondtam, hogy ezeket szerintem miért fontos az elején tisztázni, vagy szerintetek nem?


2023. febr. 6. 15:54
 1/10 StevenUp ***** válasza:
73%
"Párkapcsolatot keresek PlanetRomeon..." <- ezért vagy gyökér 🤷‍♂️
2023. febr. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

"Párkapcsolatot keresek PlanetRomeon...."


majd


" majd 1-2 levélváltás után megkérdeztem, hogy mit szeret az ágyban"


Szerinted mi a hiba? Tényleg párkapcsolatot keresel? A srácnak igaza volt még ha nem is szépen fejezte ki magát. Tényleg az ilyenek miatt tart ott az oldal ahol. Gondolom már a töke kivan a sok ilyen miatt és azért adott ilyen reakciót.


Ez kicsit olyan mint "csak barátot keresek" típusú srácok,de azért leírja hogy helyes legyen meg nagy farka legyen.. = szexpartnert keresel..

2023. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Kapcsolatot keresel

És tudod hogy ő passzív

Te aktív akkor!?


Jogosan tiltott!


Kapcsolatban mindegy mekora a farkad, milyen kerek a hátsó

Megy e a kaki, pisi szex, ez mind másodlagos.

Először meg kell ismerned,család barátok, háziállat, gyerek kérdés!? Ezek előre valók.

2023. febr. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

Lehet hisztizni, meg játszani a prűd b*zit, de jó szex nélkül nincs hosszútávú párkapcsolat sem. Mi értelme hónapokig ismerkedni, randizgatni, hogy aztán utána derüljön ki, hogy nem passzolunk az ágyban (nem az aktív-passzív felállásra gondolok), elpazarolt idő és energia az egész.


Aki egy szexuális jellegű kérdéstől így kiborul és ilyen frusztráltan reagál, az nem alkalmas párkapcsolatra, mert fogalma sincs, hogy mi is az.

2023. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Kár volt lepontozni a 3-ast,mikor totál igaza van.

Nem szexen át kellene az embereket szelektálni,ha már valaki tényleg kapcsolatot szeretne.

Elég az aktív/passzív szerepet tudni.Minden más később- ha a lelki alapozás megvan.

Én is tiltanám az ilyen embert,sajnálom.

2023. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 steven95 ***** válasza:
100%

Talán durván reagált, nem volt szép tőle, őt minősítse. De...ez necces téma, hogy ebben itt kinek hol van a határ. Azt kell mondjam, hogy én is lelombozódtam volna a helyében.."1-2 levélváltás" után már?..

Személyfüggő ki, mikor, hogyan, milyen körülmények között szeret "egyeztetni" ilyenekről. Mindkettőtök és mindenki más is úgy keres magának valakit ahogy akar, mert Neked így jó, másnak meg máshogy, nem jelenti hogy valamelyikőtök verziója rossz. El kell ezt fogadni.

És persze hogy számít a szex. De ez nem azt jelenti, hogyha a legelején se nem akarom átbeszélni, sem "lepróbálni", attól képmutató lennék. Később kiderülhet hogy nem működik a dolog, de ezt időpocsékolásnak titulálni előre... a személy szándékait hitelteleníti szerintem.

2023. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Utcán kell leszolitani, szemezni kell vele en a romakat szeretem.
2023. febr. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Elmondok egy sztorit.

Egy értelmes, huszonéves sráccal írogattam,aki párkapcsolatot akart.

A harmadik levélben elmondta,hogy a belső a fontos,de : legyen ötvenes,szőrös, 100 kilós,és lógós nagy heréi legyenek és szexben a szájába, arcára spricceljék a spermát.

Ez egy párkapcsolat fő elem..

Megírtam neki,hogy ötvenes vagyok,de minden másban eltérek a favoritjától.Sajnos átlagos vagyok,kevésbé szőrös,de ha ilyen embert keres, akkor ezeket a tulajdonságokat egy kan-sertés ideálisan megtestesíti.Ott keresgéljen, egy gazdaságban.


Elköszönt és bízik abban,hogy jön egy ilyen férfi.Mert ő ilyenekkel volt eddig, csepp zavaró momentum,hogy nős pasiknak volt titkos partnere.

Ezután semmin nem csodálkozom már, és senkin.

2023. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

#8

Nézőpont kérdése. A belső a fontos neki, a belsődet a szájába spriccelni.

Őrült ez a világ...


https://www.youtube.com/watch?v=K9gX8qO7D3c

2023. febr. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Planetromeon próbállozott, ahol a közösség nagy része idióta vagy incel. Túl hamar próbáltál ágyba vinni a másikat, miközben azt sem tudja, hogy ki vagy. Lehet nem ez volt a legjobb reakciója, de lehet picit jobban meg kellett volna gondolni.


#4: Mert nem mindenkinek ugyanaz az igénye és a bizalma másokfelé? Talán?? Főleg aki még soha nem volt férfivel, nem tudja mit kell csinálni, stb. Ennyiből házassággal is kezdhetnénk(ha lehetne), ha megvagyunk, együtt maradunk, ha nem, nem, végülis ugyanaz a logika

2023. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!