Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nemrég úgy jártam hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég úgy jártam hogy egy fiú bevitt a WC be a buli helyen és ott sexeltünk és végül a popsimba ment el. Ilyen adhoc helyzetekben ti hova szoktátok engedni?

Figyelt kérdés
19 passzív
2023. febr. 8. 17:13
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
38%
Velem miért nem történik soha ilyen, a fenébe. Engedném én mindenhova. :)
2023. febr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
A élvezted akkor tök jó, én is oda mentem volna el, remélem nem lett bajod
2023. febr. 9. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor random, idegen embereknek engeditek, hogy betegyék gumi nélkül és még engeditek is, hogy belétek menjen, akkor nem féltek semmitől? Az a kósza 5-10 perc és egy jó élvezés nektek megér annyit, hogy esetleg életek végéig betegek legyetek?

És akkor jöttök ide kérdezgetni, meg sopánkodni, hogy remélitek nem lett bajotok? Nem értem!

2023. febr. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Szerintem megéri

És sok más ember szerint is

Élhetsz egész életedben úgy hogy milyen jó lett volna ha meg úgy hogy megtettem

2023. febr. 9. 13:12
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Inkább élek úgy, hogy “mi lett volna ha…”, minthogy a nemi beteg gondozóba járjak életem végéig.

És tudod a legnagyobb baj, hogy az ilyen felfogású melegek miatt vannak veszélyben, a normális sexuális életet élő emberek is! Ne értsd félre, nem kívánok neked rosszat, vagy hogy elkapj valami betegséget, de ez a felfogás nem felnőtt emberhez méltó!

2023. febr. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért szedsz valamit, prep ilyenek, hogy ha már ... azért valami mégis legyen. Meg gondolom nem egy kis mindenki popsija vagy. Tévednék?
2023. febr. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is konzervatív vagyok, el nem tudok képzelni ilyen helyzetet.

Egy vad idegen, ismeretlenül, 10 perc után egyáltalán hozzámérjen.

2023. febr. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
#16: szerintem egyeltalán nem tévedsz!
2023. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el a srácot,mert "minden szamár a maga bőrét viszi a vásárba"..

Viszont konzervatív meleg férfiként,ahogy a 16 és 17-es válaszoló is írja,nem tudnám elképzelni ,hogy ismeretlen,akárcsak randin is,nemhogy buliban hozzá érjek valakihez.

Persze és a nyomi lököttek közé tartozom,mert alkalmi sosem érdekelt.Kapcsolatnál is udvarlós voltam és leszek.

Nem érdekel,hogy élj a mának.Éljen aki így akar,de utána nem kell sírni,meg lelkizni,ha megvan a baj.

Ismertem valakit,aki 26 évesen kapta meg a HIV-et,a Magnumban.Addig laza srác volt,attól kezdve nagy vallásos lett,templomba járt és keresztény kirándulásokra,stb. Nem mintha ez változtatott volna az állapotán.

2023. febr. 10. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
59%
#19: de pont ez a baj, hogy nem csak a saját bőrét viszi vásárra. A köznyelvben van egy szó, az ilyen melegekre: b@zik!
2023. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!