Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalnátok a gyakori, ad-hoc...

Vállalnátok a gyakori, ad-hoc túlórát?

Figyelt kérdés
Voltam egy helyen, ahol gyakori az ad-hoc feladat,ami túlórába is átcsúszhat. Szellemi, kreatív munka, bért még nem tudok.
2022. jún. 2. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, ez hogyan lenne kezelve. Le lehet csúsztatni? Ha nem, akkor kifizetik? Ha ez sem, akkor bele van kalkulálva az egyébkénti bérbe?
2022. jún. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Annak sajnos altalaban az a vege, hogy az ad-hoc rendszeresse, mindennapossa valik. Ha minden melo csak tuloraval megoldhato, ott bizony felmerul a munkaszervezes hatekonysaga (illetve annak hianya), a vezetes esz nelkuli sporolasa a minel nagyobb profit erdekeben.


Kreativ teruleten, pl. reklam- es marketingugynoksegeknel egyebkent eleg jellemzo. Ismerek olyat akinek a sokeves parkapcsolata is rament az allando 12-14-orazasra.

2022. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Biztos, h nem
2022. jún. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem kis ceg, szerintem nem mindennapos. Csak sok reszleg van.


Csisztathato, ezert nincs penzben kompenzalva.

2022. jún. 2. 19:25
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Letolom a 8 órát, amire szerződve vagyok. Utána el lehet engem felejteni.
2022. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagy cegnel is ugyanaz megy, foleg ha marketing / reklam teruleten vannak: amig ki nem eg a munkaero, addig hajtjak mert a hatarido, a verseny, a konkurrencia erre 'kenyszeriti' oket.
2022. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Van az a pénz amiért igen.
2022. jún. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem vállalnék, mert gyerekeim vannak és rohanok értük munka után. Nem fér bele fizikailag a túlóra. Más élethelyzetben megfontolnám. A lecsúsztathatóság miatt, elképzelhető, hogy vállalnám.
2022. jún. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az ad hoc miatt nem, én is családos ember vagyok, nem fér bele, hogy ne tudjam előre, mikor ér véget a munkanapom. De azt hiszem, így 30 felett már nem hiányozna, család nélkül sem, hogy pl eltervezem, ma délután teniszezem, fodrászhoz megyek, vagy csak szimplán bevasarolok, erre ezt telibe fssak egy túlóraval. Nem köszi.
2022. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!