Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy közöljem vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem vele?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves meleg srác vagyok és van egy 47 éves párom. Érzelmileg szeretem, de nem volt jó vele a szex, elundorodtam tőle és a testétől. Hogy mondjam el anélkül hogy megbántanám? Szakítanom kéne vele? Köszi a tippeket.

2023. febr. 12. 17:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Itt már csak barátság lehetne.

Ha valakitől elfog az undor,akkor persze,már a barátság is kétséges.

Egy haverom,aki 22 évesen ugyanezt élte át az akkor 54 éves párja mellett,de azért,mert egy 46 éves férfibe szeretett bele.

Szakítás lett belőle,más nem is lehetett...

2023. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Valami nem világos.

A "párom"ból arra következtetek, hogy már egy ideje együtt vagytok. Most volt az első szex? Vagy eddig nem volt semmi baj, és most valami hirtelen megváltozott?

2023. febr. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hát, 1 hónapja vagyunk együtt. 3szor volt szex, ugyanolyan volt mindegyik. Reméltem hogy változik, de nem változott.
2023. febr. 12. 17:42
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap az nem is kapcsolat.Három szex önmagában is semmi:)

Szakíts és hagyd ott.Hacsak nem valami miatt vagy vele...

2023. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
60%

te sem vagy még érett egy kapcsolatra...

jobb lesz neki nélküled

2023. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

"elundorodtam tőle és a testétől"


- És egy hónappal ezelőtt még nem volt ilyen érzésed? Vagy pár hét alatt undorítóvá változott?

2023. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
26%
Hát a kora alapján nem csodálom hogy elundorodtál, leközelebb veled egykorút keress xd
2023. febr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ő volt a hülye, hogy egy gyerekkel kezdett, mert te érzelmileg az vagy. Ebből majd mindketten tanultok - vagy nem.
2023. febr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell így leszólni a fiatalokat. Érzelmileg távol állok a gyerektől, szerintem legalábbis. De mindenkinek vannak igényei. Pláne valakinek aki épp hogy belecsöppent a felnőttek világába.
2023. febr. 12. 20:57
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

"Nem értem miért kell így leszólni a fiatalokat."


Nem a fiatalokról volt szó, csak rólad. Nagyon nem állsz készen egy kapcsolatra.

2023. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!