Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy közöljem vele?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közöljem vele?

Figyelt kérdés
Egy 19 éves meleg srác vagyok és van egy 47 éves párom. Érzelmileg szeretem, de nem volt jó vele a szex, elundorodtam tőle és a testétől. Hogy mondjam el anélkül hogy megbántanám? Szakítanom kéne vele? Köszi a tippeket.

2023. febr. 12. 17:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"a többi csak a pofám miatt dobott."


- Hát ez még egy anonim fórumon is látszik... Nem csoda. Mondd csak.. Mire vered ennyire magad? Mire van ekkora arcod?


(Nem az előző kommentelő voltam)

2023. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nincs nekem nagy arcom, csak nem szeretem amikor rágalmaznak. Nem online ismered meg a másikat igazán. Vagy azt szűröd le, hogy annyira sokmindenre büszke lehetnék? Mond neked valamit az hogy valaki a depresszió meg az önutálat miatt öngyilkos akar lenni? Hát én is olyan vagyok, és bocsánat hogy kikeltem magamból, de nem szeretem ha sértegetnek.
2023. febr. 14. 16:08
 23/24 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdésfeltevő!

Tényleg össze-vissza írogatsz! Még ellentmondásokba is kevered magad!


Szeretnék beszélgetni ilyen depressziós fiúval, ne érts félre, csak beszélgetni! Korom miatt másra nem számítanék! Hátha segítenék!

2023. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%
Hát én azért szívesen megismernélek, már csak a korod miatt is. Bár én 37 vagyok
2023. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!