Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetetlen találni olyam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlen találni olyam meleg pasit aki kapcsolatot szeretne nem csak sexet?

Figyelt kérdés
Fiatal kezdő vagyok és eddig sose találtam olyan aktívat aki ne csak dugni akarna hol lehet olyat találni aki kapcsolatot is szeretne?

2023. febr. 14. 18:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Vagyunk nem kevesen...csak nem mind fiatalok már:)
2023. febr. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A hetero nők ugyanerre panaszkodnak a pasik vonatkozásában - mindegyik csak dugni akar 😂 Nem lehetetlen, de a kapcsolat, a vonzalom nem megy csak úgy csettintésre. Ettől dugni dugni még mindenki szeretne, mert az jó dolog :) A te döntésed kivel meddig mész el, mikor érzed úgy hogy ágyba bújsz valakivel.
2023. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát majd én is szeretnék csak hát elöbb egy kapcsolatot szeretnék és utána a többit
2023. febr. 14. 18:37
 4/17 anonim ***** válasza:
28%
Igy van,nem.mindenki fiatal,de attol függetlenül vágyik egy barátság extrákkal kapcsolatra.
2023. febr. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Barátság extrákkal azért nem egyenlő egy párkapcsolatra. A Kérdező pedig utóbbit szeretne.

Nyilván érzelmekkel,kedvességgel,figyelemmel és sok, kölcsönös szeretettel.

2023. febr. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Kapcsolatra korombelit én sem találok, de 25-30 évvel idősebbet igen, persze én nem őket akarom megtalálni, hanem olyat akivel leélhetek egy életet. Aki meg ennyivel idősebb azzal annyi a baj, hogy ha tényleg jó minden max 20 évet lehetünk együtt.

De mellesleg semmire sem találok korombelit, mert nem tetszik egyik sem, akárhány társkeresőn nézelődtem, szóval 29-nél fiatalabb pasival még nem voltam. A kapcsolatot már kezdem elengedni, és beletörődni a magányba hogy így is fog ez maradni.

23F

2023. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Eurojackpotra nagyobb az esely, mint erzelmes, ertelmes sracot talalni komoly parkapcsolatra. Sokat fantazialtam mar jomagam is egy baratsagbol kialakulo komoly kapcsolatrol, de aztan mindig reggel lett es fel kellett kelni..:(
2023. febr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
42 évesen nagyon szeretnék én is párkapcsolatra lelni!
2023. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Nem osztogatnak senkinek sem alanyi jogon párt. Hosszú utat kell bejárni mindenkinek. Nekünk melegeknek talán jóval hosszabbat is. Nagyon sok emberrel kell megpróbálnod, és rengeteget kell csalódnod, ez másképp nem megy. Útközben talán még olyan kérdések is fel fognak merülni benned, melyek megválaszolásával közelebb kerülsz ahhoz, hogy megértsd önmagad, és rájöjj mi is az amit keresel. Mert hogy fiatal kezdőként egészen biztos vagyok benne, hogy fogalmad sincs igazából ki vagy és mi kell neked. Szóval... üdvözöllek az út elején! Ne parázz rá a dologra. Ismerkedj, csalódj, tanulj, kezd elölről. Ha belefáradsz pihenj meg, de ne add fel. Ha rendben vagy magaddal, és érted mit miért csinálsz, onnantól már csak a nagy számok törvényén múlik.
2023. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

6) Mi a bánatért akarsz te egy életre berendezkedni? Szerintem manapság baromság így kezelni a kapcsolatokat.


Amúgy szerintem lehet találni, de ma már hála a Tindernek és társainak mindenki kicserélhető. Én aktívként nem találok olyan passzívot, aki valami komolyat szeretne. Ha meg igen, akkor általában nem úgy állnak a csillagok, távkapcsolat lehet csak. Stb

2023. febr. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!