Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vonzódom hozzá, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom hozzá, ha nem is kimondtan jóképű?

Figyelt kérdés
Van egy srác akihez már több mint 1 éve vonz valami. Nem kimondottan jóképű, inkább átlagosnak mondanám. Alacsonyabb mint én 13cm- el, én inkább jobban szeretem a srác ugyanolyan magas mint én, de persze ez nem valami olyan dolog ami nagyon befolyásolná mennyire jön be valaki. Az első pillanattól fogva valami megfogott benne, okos, törődő, vicces, jó beszélgető partner. De vannak rossz tulajdonságai is ítélkező, nem kommunikál egyértelműen így túl gondolok cselekedeteket amiket nem értek, gyorsan formál véleményt másokról. És a legnagyobb dolog ami miatt nem értem a vonzalmat amit érzek iránta azaz, hogy hetero. Eddig csak barátnőji voltak és ha a jövőről beszélünk egy nőt képzel el maga mellé és volt egy-kettő homofób megjegyzése. De mégis valamiért mintha ez a vonzalom kölcsönös lenne mivel sokszor kimondottan keresi a társaságom és mosolyog ha meglát, mintha felragyogna az arca amikor meglát. 7 évvel öregebb nálam és nekem az lenne az ideális a korkülönbség párom és köztem nem lenne több 4 évnél. Szóval nem értem. És nemsokára egy nagy váltás vár az életemre és nem lesz lehetőségünk találkozni több hónapig és mikor ezt meg tudta eléggé aktívabb lett az életemben, többet ír találkozásokat szervez amiket sokszor kimondottan az időmhez igazít. De mindig ha találkozunk, akkor más barátokat is meghív ezekre a találkozásokra. Szóval nem tudom mit szeretne pontosan csak barátságot vagy többet? És miért vonzódom hozzá?

2023. febr. 16. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mással gondolom nem aktív a viszonyod de vágysz a kapcsolatra.
2023. febr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem úgy működik hogy le írok magamnak egy idált és az tetszik. Van hogy egy gesztus artikuláció, vagy kedves hozzád és ezzel levesz a lábadról és jön a rózsaszín köd, ha kérted ha nem.

De teljesen mindegy mert nem vagy vele őszinte, így 0 az egész.

Biztos hogy meg mondanám neki hogy a pasikat szeretem, vagy biszex vagyok, amíg nem tudja rólad hazugság az egész ismeretség.

2023. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit zavaros ez...


"Nem kimondottan jóképű, inkább átlagosnak mondanám"


- Tehát neked az átlag felettiek kellenek?


Lehet csak csak barátkozni akar,mint egy igazi jó barát és semmi többet. Vagy az is elképzelhető hogy biszex és még nem akarja elmondani. Innen távlatból megmondani lehetetlen.

2023. febr. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

eléggé sok barátom van fiú és lány is.


#2

akkor szerinted coming outoljak neki?


#3

Szerintem a legtöbb ember szerint átlagos kinézetű ezért írtam ezt.

Nem csak az átlagon felüliek kellenek, csakhogy szerintem átlagos kinézetű és a legtöbb srác aki eddig teszett nem hasonlított rá mert vissza nézve azokra a srácokra akik tetszettek nekem van kimondott típusom, a kinézetük egy sémára épült. És ha valaki nem volt a típusom, akkor többnyire az átlagon felüli kinézetű srác tetszett (átlagon felüli alatt arra értek, hogy a emberek többsége jóképűnek tartsa őket).

Szerinted ha coming outolok neki és ha ő is bi, akkor ő is elmondaná nekem?

2023. febr. 16. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát lehetséges hogy elmondja mit akar mit érez.

De lehetséges az is hogy azt mondja ő nem akar semmit,és emiatt távolságtartó lesz veled.

Zsákbamacska helyzet,lehet jó végkifejlet de lehet rossz is. Inkább hagyd és maradjon a jelenlegi helyzet.

#3

2023. febr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vonzódás sok külső dolgot megszépít valakin, azért
2023. febr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!