Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatal passzív srácok, szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal passzív srácok, szex terén mit tartotok extra igénynek az aktív részétől?

Figyelt kérdés
2023. febr. 18. 19:02
 1/6 A kérdező kommentje:
*részéről
2023. febr. 18. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kérdezz és válaszolunk
2023. febr. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát én passzív vagyok, de még sohasem voltam férfival

engem a szopás és az anál izgat passzív szerepben

ami ezen felül volna, azt extra igénynek tekinteném

de ez az én személyes véleményem

2023. febr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
durva szex
2023. febr. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Alázás. Nincs bajom azzal, ha a másik domináns szex közben, sőt! De az ott is érvényes, hogy én egy büszke ember vagyok és senkitől nem tűröm el, hogy megalázzon. Azt gondolom, ezen kívül minden (épeszű, mármint definíció szerint épeszű) dologra kapható vagyok, legalábbis nem vetem el, hogy kipróbáljuk. Aztán vagy bejön vagy nem.


22/p

2023. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#5 en is igy vagyok ezzel, csak nezek mint szamar a kodben azokra a kommentekre, ahol azt ecsetelik, hogy milyen jo amikor az írót alázzák
2023. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!