Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire elvárás, hogy alapvet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás, hogy alapvetően az aktív érdeklődjön a passzív hogyléte felől?

Figyelt kérdés
Vagy ez az aktív-passzív dolog csak az ágyban mérvadó?

2023. febr. 20. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Igen, leginkább csak arra vonatkozik.

2023. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2023. febr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az aktív–passzív dolog csak az ágyban mérvadó.
2023. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valahogy sokszor érzem mégis azt, hogy sok passzív elvárja, hogy sok esetben az aktív lépjen. Ő legyen az úgymond gondoskodóbb. De ez csak saját tapasztalat.
2023. febr. 20. 11:25
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
#4: A barátom passzív, aki szintén elvárja, hogy gondoskodjak róla. Viszont ez nem függ össze azzal, hogy passzív, egyszerűen ilyen a személyisége. Simán csak annyi, rokkant nyugdíjas, lusta és szeret uralkodni rajtam, illetve "rabszolgának" nézni. :DDD
2023. febr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jani Belucci ***** válasza:
30%
Ha valaki nem akar egyenlő félként részt venni a kapcsolatban, akkor annyit is ér.
2023. febr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez miért is függne attól, hogy ki kit dug? Nem értelmes a kérdés.....
2023. febr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Fu ne haragudj, de én rosszul vagyok az ilyen kérdésektől. Alapból hülyeség szerintem ez az aktív-passzív dolog, de hogy még a párkapcsolati dinaikára is érvényes legye, az totál agyrém számomra. Ez már olyan szinten a heteronormatív formák magunkra húzása, ami totál értelmetlen. És persze heteró kapcsolatban sincs értelme olyanról beszélni, hogy ki érdeklődjön ki felől. Jó esetben mindkét fél érdeklődik a másik hogyléte felől, nem? Vagy csak a férfi a nő felől? Ez tipikus toxic masculinity, ami még értelmetlenebb ha melegekre húzod rá, hiszen ott két férfi van...
2023. febr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!