Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért ilyen nehéz elfogadnia...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz elfogadnia anyukámnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

28 évesen outoltam neki, amikor úgy éreztem, hogy jól alakulnak a dolgok egy sráccal.


Anyukám alapból egy művelt, több diplomás, magát liberálisnak tekintő valaki. Sejtette, hogy meleg vagyok, de reménykedett benne, hogy nem vagyok az, csak kelésőn érő.


Úgy érzem, megértette, mikor közöltem, hogy a fiúkat szeretem, de szerintem nem teljesen dolgozta fel. Amikor mégsem úgy alakult a sráccal ahogy terveztem, kb megkönnyebbült, és bíztatott arra, hogy próbáljam meg lányokkal is.


Más városban dolgozom, és tudják, hogy van egy lány, akivek találkozom. Anyum heti szinten megkérdezi mi újság van azzal a lánnyal, remélve hátha majd elmúlik a fiúk iránti érzelem, és egyszer mégis csak lánnyal megyek haza...


Apukámnak nem merek egyelőre outolni. Pár barátom tudja csak.



2023. febr. 25. 16:23
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Plusz egy ilyen félelme, hogy a melegségem miatt engem kihasználnak majd. Mikor elmentem otthonról, elsírta magát, hogy mennyire félt.
2023. febr. 25. 16:30
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

Azok akik műveltek sokkal inkább ragaszkodnak a klasszikus családi élet vonalvezetéséhez. Nekik nyilván az él a fejükben, hogy találsz egy lányt és előbb utóbb esküvő és unoka/unokák.

Próbálja megérteni, feldolgozni, de értsd meg az ő álláspontját is, hogy nehéz ezt az "ideális" képet neki elengedni heteroként, akármennyire is liberális gondolkodású. Adj neki időt, és tudasd vele, hogy ettől még ugyanúgy a fiuk vagy és számíthatnak rád.

Közben persze a saját életed is alakítsd úgy, hogy te boldog legyél. :)

2023. febr. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
83%
A legalább 28 éves fiát ideje lenne már felnőttként kezelnie.
2023. febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

De nagy paraszt vagy 4-es. 😒

Én nő vagyok, és valamelyest megértem anyukád nézőpontját.

Nehéz lehet ez tényleg. Viszont egy szülőnek a gyereke boldogsága a legfontosabb, ha lesz majd komoly párod és látja te ebben teljesedsz ki, szerintem elfogadja majd. 🙂

2023. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
Hát igen harmadik: sajnálom is a szüleidet hogy csak téged hoztak össze. egy selejtes homofóbot.
2023. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
21%
Szerinted mégis miért volna olyan néz elfogadnia? Talán azért mert kihal a család egyik ága neked, egy evolúciós zsákutcának hála. Anyukád nem láthatja majd az unokákat mert a legrosszabb esetben is maximum örökbe fogadhatsz vagy béranyával ""készíthetsz" egyet. Mégis ,hogy kéne neki ezt kezelnie? Örömében tapsikoljon milyen szuper egy helyzet ? ((várom a lepontozást ,hogy hogy milen egy mocskos homofób beteg kommentelő vagyok))
2023. febr. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Az is vagy, úgyhogy jogosan várod. Az meg vicc hogy a túlnépesedett, energiaválsággal (és csak úgy mellékesen fehérjehiánnyal is küzdő) világban még mindig van akinek élete egyetlen célja szaporodni.
2023. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
14%
7. Kommentelő vagyok. Mégis milyen túlnépesedésről is beszélsz 8 as ??? Az európai népek gyakorlatilag lassan a kihalás szélén vannak, mégis kik is vannak túlnépesedve kérdem én jaaa, hogy arról nem szabad beszélni a mostani polkorrekt világban. Hát elárulom neked azon a népek vannak túl szaporodva akik agyonütik azt akikről esetleg kiderül hogy meleg. Mégis milyen fehérjehiányról írsz itt ? Konkrétan europában én nem tudok ilen problémáról bőven megtermeljük a szükségleteinknek megfelelő mennyiséget. Szerinted azért kéne böjtölnünk lemondani a családról a következő generációkról mert vannak népcsoportok akikek semmilyen felzárkóztató program már vagy egy évszázad óta nem segít, csak gyerekgyártáshoz értenek dolgozni nem akarnak? Tudod mit legegyszerűbb ha egyenesen felakasztod magad minél hamarabb mert kell a bolygón még egy hely ha megszületik a 42. unokája is az átlagos afrikai családfőnek.
2023. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Most meleg vagy, vagy biszex? Mert azt írod találkozgatsz egy lánnyal. Azért nem mindegy. Unokákat is várt volna anyud, egy nagyszülőnek az azért nagyon fontos. Társadalmilag gondolom el tudja fogadni, de ilyen közel kihívás neki. Apáknak meg főleg.
2023. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy anya fejében él egy kép, ami 28 évig meg volt, nem várhatod el hogy 1 nap alatt ez átforduljon, de ha sok fiudat megismeri, sokat beszélsz róluk, és nem lányokról,akkor majd elfogadja.

Én igazából félelem miatt aggodnék, mert ez a sok homofób ebben az országban sok geee@iségre képes, félnék hogy bántanák a mássága miatt.

Nekem lányom van azt is fejelte meg egy primitív ribaaanc.

2023. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!