Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi ideig egészséges...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig egészséges magadban viselni az análkúpot?? Ülésnél nem zavaró??

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 15:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Max egy-két órán át szoktam. Ülni nem nagyon szoktam vele, inkább sétálni, az egy golyós pluggal nagyon kellemes.
2023. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mooti ***** válasza:
79%
Én egyszer 24 órán keresztül viseltem. Kb 3-4 óránként kentem meg, éjjel viszont nem. Nehezen aludtam el, de utánna jól aludtam.
2023. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 az análkúp szilikon vagy fém?? Kivetted és úgy kented? Víz alapú vagy szilikon alapú síkosítót használtál?
2023. márc. 9. 11:21
 4/7 mooti ***** válasza:
79%
Szilikon az anyaga. Igen, kivettem és úgy kentem meg mindig. Víz bázisú sikosítóval használtam.
2023. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Mindkettőtölnek 😊
2023. márc. 9. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Nekem holnap jön meg égy 13centis análkup.nagyon várom kíváncsi leszek milyen lesz ha bennem lesz egész nap úgy akarok menni dolgozni.
2023. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem túl nagy, vagy nem túl kicsi, bármeddig hordhatod kényelmesen. A síkosságra kell csak figyelni, de úgyis érzed, mert ha már nem elég síkos kényelmetlenné válik.

Ha vizes alapú síkosítót használsz, akkor 2 óránként ki kell venni síkosítani, aztán mehet vissza. Ha szilikonos síkosítót akkor pedig sok órát kibír. Persze a szilikonos síkosító nem kompatibilis minden anyaggal, pl a szilikonos plug anyagát feloldja és tönkremegy. De fémhez bármelyik jó.


Az hogy ülni milyen vele, az leginkább a talp alakjától függ. Érdemes keskeny és hosszúkás talpút választani ami besimul a farpofák közé, ha egész nap ülni akarsz vele suliban vagy munkahelyen. Ha jól választasz, egész nap benned lehet, és kényelmes lesz, szeretni fogod. :)

2023. márc. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!