Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek egészségesebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek egészségesebben élnek mint a heterok?

Figyelt kérdés

2022. szept. 3. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Nyilván nem.
2022. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%
mi az osszefugges?
2022. szept. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha figyelembe vesszük, hogy se házasság se gyerek, akkor adott a kiegyensúlyozott élet :D
2022. szept. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 steven95 ***** válasza:
83%
Van egy plusz vitaminforrásuk..., úgyhogy akár igaz is :D
2022. szept. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem az egészség nem a nemi identitáson múlik. A napi életmód, a kiegyensúlyozott étkezés stb sokkal többet ér. De persze ez csak az én véleményem.
2022. szept. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert ez a szexualitásuktól függ szerinted kérdező? Van egészségesen élő meleg, meg van disznóvá hízott, mázsán felüli meleg: pont úgy ahogy van egészségmániás hereto, meg van rommá hízott, vagy alkesz, drogos (hetero leszbi, biszex, csillámpóni) is
2022. szept. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Általában sokkal jobban odafigyelnek a testükre edzőterembe biztos hogy több meleg jár százalékos arányban mint heteró, ez a réteg jobban oda is figyel mit eszik.


Úgy értem 40éves kora felett nagyon kevés heteró edz napi szinten, az én mikroközöségemben a melegek meg mind az én kivételemmel.

2022. szept. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos,hogy az edzés az egyetlen módja annak,hogy jól nézzen ki valaki. Olyan mondta,aki edz, hogy annyi hiú,beképzelt ember a világon nincs,mint az edzőtermekben. Ő is akkor megy,ha kevesen vannak ott.

De volt találkozóm edzőtermi férfivel,és egy kb három kilométeres, nem is gyors séta után lógott a nyelve, majdnem szó szerint.Pedig korai harmincas volt.

Inkább esztétika 40 felett az edzés, de vannak, akiknek jobban tetszenek azok,akik átlagosan élnek és látszik,hogy így is jól érzik magukat.

Nekem ők az ideáljaim, mert én is ilyen vagyok és minden párom eddig ilyen volt.

2022. szept. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

3-as Állandó seggbekuki nem tesz jót a záróizmoknak. Általában a hommancsok isznak, drogoznak, és dilidokihoz is járnak.


Tudod a heteró bátyám haveri társasága is lerészegedik, olyannyira, hogy ki is tiltották őket egy két helyről...


Pszichológushoz való járást meg alapvetően mindenkinek tudom ajánlani.... akkor talán nem lenne ennyi beteg toxikus ember.... aki azon élvezkedik, hogy ki mit csinál a mások környezetében..

2022. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tízes minden szavával egyetértek.. azt meg bírom mikor az análon vannak kiakadva, almit a heterók is előszeretettel űznek.
2022. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!