Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk. Nektek semleges vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek semleges vagy esetleg tetszik is tetoválás, testékszer, lakkozott köröm, csupasz test egy passzív fiún?

Figyelt kérdés
2023. márc. 5. 18:15
1 2
 11/18 steven95 ***** válasza:
100%

Érdekes dolog. Az igényes tetkó tetszik, a kevesebb több, ill. a mostanság divatos módon, hogy csak egyik oldalt van a karján, mint valami szexi páncél. De csak máson, nem a partneremen, valamiért nem merek tetkóssal kezdeni amiatt hogy nem értem ezt a fajta életérzést és ez a különbség zavar.

Festett köröm eddig nem jött be soha. A piercinget sem értem, de nem tagadom hogy van akinek visszafogott stílusban jól áll.

És igen, szőrös, ne csupasz.:P

2023. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A tetkó azon múlik, hogy mit ábrázol, hol van és milyen minőségű. A legtöbb tetkó nem tetszik vagy semleges, elvétve nagyon tetszik pár dolog. A testékszereket általában nem szeretem, de számít, hogy miről van szó pontosan. A körömfestés egyáltalán nem jön be. A trimmelt vagy csupasz test tetszik, nem szeretem a hosszú szört.
2023. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Tetoválással nincs bajom, szeretem. Testékszer nem mindenhol, és mindenkin szép. Lakkozott köröm nem tetszik. Csupasz test imádni való.

37f

2023. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lakkozott köröm? Kösz, inkább nem. Nekem férfi kell.
2023. márc. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tetko nélkül jöhetsz.☺️
2023. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tetoválás nem tetszik nekem . Lakk és ékszer igen
2023. márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem bejön.
2023. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%
Tetoválás egy határig bejön; ha agyon van valaki tetoválva, az nem. A testékszer nem tetszik, de nem is zavar. A csupasz test nem gond. A lakkozott köröm viszont kifejezetten taszít.
2023. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!