Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hosszu tavon tenyleg nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu tavon tenyleg nem lehet kapcsolat ket aktiv kozott?

Figyelt kérdés
Tok jol elbeszelgettem ket heten at egy sraccal, ma megvolt a randi, de kiderult, hogy o is aktiv. Nagyon jol elbeszelgettunk, ertelmes a srac, igy viszont nem tudom, hogy van-e ertelme a folytatasnak vagy sem.

2023. márc. 13. 02:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Ha egyikőtök sem akarja a passzív szerepet vállalni, akkor ebből max egy jó barátság lehet 🤷🏽‍♀️
2023. márc. 13. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Beszéljétek meg hogy így maradtok barátok vagy így is belevágtok. Nem egyszer futottam már bele olyanba hogy két aktív volt együtt egy kapcsolatba de amikor rájuk jött a dughatnék be szerveznek egy passzívat ketten. De egy jó barátságra se mondanék nemet.
2023. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól kijöttök egymással meg kell próbálni. Egy esélyt megér.

Ha meg szex lenne meg kell beszélni, hogy ki mit szeretne. Vagy egy passzívat kell szeretni.

2023. márc. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Szexuálisan nyitott kapcsolat még lehet, szexre szerezni egy passzívat, mindkettőtök örömére. :)
2023. márc. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Olyan kapcsolatban voltam három évig egy aktívval,akivel az anál részt teljesen elhagytuk.Minden más volt testiség terén.

Nagyon élvezetes és jó volt így is,na amióta vége, azóta sem sikerült találnom olyat,aki így is el tudná képzelni :(


F/a

2023. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amugy egy randin vagyok tul. Az is lehet, hogy ebbol alapbol nem is lesz semmi. De gondolkozom h mar most kozoljem-e vele hogy mi is a helyzet. Mert igy lehet egymas idejet huzzuk. Viszont elmondasa alapjan elsosorban baratokat keres es ha ugy alakul akkor lehet vele kapcsolat is.
2023. márc. 13. 11:05
 7/15 A kérdező kommentje:
5) az anál engem sem érdekel egyébként, számomra nagyon visszataszító. De szopni szeretek, meg amúgy minden mást is. De bottom nem szeretnék lenni. Az a baj, hogy már sokaknál az elutasító, ha nem szeretem az anált.
2023. márc. 13. 13:49
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

? Hogy lehetsz aktív ha szeretsz szopni???és az anált se szereted?


Az NO anál kategória, és szeretsz szopni, Tehát -

No anal-Uni vagy!


Ne nevezd kérlek magad aktívnak ezek szerint mert ez nagyon megtévesztő, és így már a feltett kérdésedre se kaphatsz releváns választ.

2023. márc. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Aktívok is ugyanúgy szophatnak, nincs kizárva. Az hogy aktívnak nevezem magam, az azért van, mert nyilván először nőkkel kezdtem, akikkel dugtam, de az anál sosem vonzott. Plána az nem, hogy valaki engem dugjon. De itt a ez most teljesen irreleváns, mert két olyan emberről van szó, akik nem szeretik, ha megdugják őket análisan. Ettől még szopás simán lehet. Számomra az ugyanúgy szex.
2023. márc. 13. 15:19
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Lehet
2023. márc. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!