Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg párként hogyan keresnéte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg párként hogyan keresnétek/kerestetek egy szobás albérletet Budapesten? A tulajdonosokat mennyire zavarja? Érdemes ingatlanoson keresztül próbálkozni?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is a válaszokat!

2023. márc. 19. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neki tudni, hogy melegek vagytok.

Ha esetleg kérdezi megmondjátok, hogy közösen fedezitek a költségeket és jobban tudtok félretenni. Így szerintem egyszerűbb találni. Bár általàban a kisállat és a gyerek szokott gond lenni ha látja rajtatok, hogy igényesek vagytok, normálisak akkor nem lesz gond.

2023. márc. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell tudnia róla.

Mond azt ketten jöttök mert feleződnek a költségek

2023. márc. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? Már miért is kellene tudnia a tulajnak?

Pontosan úgy ahogy elöttem írták!

2023. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Persze, nem is úgy értettem, hogy vidáman elújságolnám neki fun factként hogy mi amúgy melegek vagyunk, illetve tudom, hogy nem is vagyunk kötelesek elárulni a párkapcsolati státuszunkat. Viszont két szobás lakásra nem lesz valószínűleg pénzünk, ha pedig csak egy hálószoba van, valószínűleg egyből leesik nekik.
2023. márc. 19. 18:20
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amilyen drága az albérlet miért ne?

Egyszerűbb ha a tulajtól kérdezed.

2023. márc. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
#4! Akkor külön-külön, egyedül nézzétek meg ugyan azt a lakást!
2023. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kötelesek bejelenteni, hogy hányan lakunk az ingatlanban? (Bocsánat a tudatlanságomért, de nem laktam még albérletben)
2023. márc. 19. 19:37
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
De igen, sőt, -normális esetben- írásbeli szerződést is köt veled a tulaj. Ebben sok minden feltétel vállalását aláírod, sőt, a (többnyire többhavi) kaucióból mikor mennyit tarthat vissza. Itt kikötheti, hogy hányan lakhatnak ott, éjszakára fogadhat-e vendéget stb...
2023. márc. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Titkolózni nem érdemes (mert hosszú távon ha a tulaj nagyon homofób az senkinek sem jó) de nem is kell ezzel indítani. Ha találsz szimpi hirdetést úgy jelentkezz hogy érdekel, ketten lennétek fiúk, két fix jövedelemmel, stabil munkahellyel (ha ez igaz). Az anyagi stabilitás jobban érdekli a tulajokat. Ha meg rákérdez vagy értetlenkedik hogy de csak egy szoba van akkor megmondod hogy nektek ez így megfelelő. Ennyiből le kell hogy essen neki.
2023. márc. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Ezért nem adom ki 2 pasinak az ingatlanom..Nem kockáztatok hogy 2 búza fogja lerontani a lakás értékét.
2023. márc. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!