Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretnétek egyszer gyereket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnétek egyszer gyereket?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 10:54
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
38 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Igen, de a pasim nem akar szülni.
2023. márc. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Én igen. Végre lenne értelme az életemnek. De sajnos meleg vagyok, így ez lehetetlen.

37f

2023. márc. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Én szeretnék, de ami csak teheti meglehetetleníti. Egyedülálló meleg férfiként itthon akkor sem fogadhatnék örökbe, ha félmillás nettó jövedelmem és saját ingatlannal rendelkeznék. Külföldön meg fogadhatnék örökbe, de ahhoz állampolgárnak kell lenni, szintén saját lakással, gondolom albérletbe ott sem adnak gyereket. A béranyaság meg itthon illegális azt hiszem, szóval saját gyerekem meg végképp nem lehet, max ha szerelmet színlelek egy nővel, összeházasodunk, és hazugságban élem le a hátralévő életem, boldogtalanul.

Tehát nem lesz utódom soha, halálom után egy emlék maradok a hátrahagyott rokonaim fejében, és mikor közülük az utolsó is meghal aki még ismert, akkor pedig csak egy sír a temetőben.


22F

2023. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem. 36N
2023. márc. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnék. Alapvetően nem szeretem annyira a gyerekeket. Abszolút nem vágyom rá, "pedig már" harminc vagyok.
2023. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Sem testileg, sem lelkileg, sem anyagilag nem vagyok rá alkalmas.


Mondjuk azok a balfasz szüleim se voltak, de nekik nem volt önkritikájuk.

2023. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Még nem tudom, mert nagy felelősség. De van szingli barátnőm, aki hajlandó lenne szülni, ha én leszek az apa. Szóval nem tudom, ezt még átbeszéljük. Előbb több pénz ((és szabadidő) és türelem) kéne.
2023. márc. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem, inkább kihagyom.


20-30 percig még el játszok uncsiöcsivel, de ilyen hosszútávú és komoly felelősséget akkor akasztanék a saját nyakamba amikor kötelet.

2023. márc. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Eszembe se jutott soha gyereket vállalni, én szeretem a pénzt a saját magunk szórakozására költeni. Meg eleve utálom a gyerekeket. Az meg hogy ki örököl utánam, mindegy mert már úgyis hulla leszek. 31f
2023. márc. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az országban eszembe sem jutna soha
2023. márc. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!