Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesten vannak melegbárok?E...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten vannak melegbárok?Ezeken a helyeken lehet ismerkedni vagy csak a szex játszik.Aki bécsben is volt melegbárban arra is kíváncsi lennénk.Ezeken a helyeken vannak jó pasik?Fiatalokra gondolok.

Figyelt kérdés

2023. márc. 26. 09:39
 1/4 Jani Belucci ***** válasza:
60%

Persze hogy vannak. Alterego, WhyNot és a Polygon, amik szerintem úgy említésre méltóak. Egyik hely sem a szexre van kihegyezve, simán lehet ismerkedni. Jó pasik mindenhol vannak.

De Alteregoba nagyon sokféle ember jár, mivel a legismertebb meleg hely. Szóval van ott minden. Idős, fiatal, igényes, igénytelen. Inkább bulizós hely.

WhyNot-nak én úgy vettem észre hogy igényesebb, kulturált vendégköre van, kisebb a szórás, és a medián életkor olyan 30-35 körül lehet. De szoktak lenni fiatal külföldi fiúk is. Ide inkább iszogatni, beszélgetni jár az ember.

Polygonba annyit nem jártam, de jókat szoktak mondani róla. Ide a drag showk miatt érdemes lenézni.

2023. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%
Már szinte minden nagyobb (főleg felsőoktatással ellátott) magyar városban van.
2023. márc. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

#1

"Szóval van ott minden. Idős, fiatal, igényes, igénytelen."


Mit tekintesz igénytelenségnek?

2023. márc. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Habroló is van még????

Ismerkedni a Toldi moziban is lehet, ezt nemrég hallottam.

Illegnek, billegnek ott a fiúcskák

Ha csak szexuális kényeztetésre vágysz, akkor nagyon jó a Magnum szauna.

2023. márc. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!