Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Garcons buli nagyon gyenge...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garcons buli nagyon gyenge volt az új helyen, szerintetek is? Ezek után ilyen várható?

Figyelt kérdés

Nem voltam még ebben az évben, régen sokat. Ez most valami nagyon gyenge volt és a hely ahol volt nagyon nem passzolt hozzá. Kicsi volt és igénytelen.

Szerintetek?


A jövőben visszatér szerintetek az Akváriumba vagy Kopaszi gátra de még pl. a Tesla is jobb lenne ahol sok éve volt.



2023. márc. 26. 19:30
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja és a másik, hogy szerintetek a jövőben újra időnként pénteken lesz? Évekkel ezelőtt volt ilyen.

Én nem bánom, mert szombat este van, hogy más programom van, nehezebben jutnék el, ez még jó is. Csak a hely nem.

2023. márc. 26. 19:31
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem azért nem volt rossz. Ha akartad, jól tudtad magad érezni, nekem sikerült. Mondjuk nem voltak sokan, sőt, ez pl. engem egy picit zavart.
2023. márc. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%
Ne reklámozzuk ezt a rendezvényt már sokadszorra, ez nem az a hely.
2023. márc. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2: Persze jól érezni magunkat nem csak ezen múlik, de nekem akkor is nagyon nem tetszett így.

És igen, kevesen is voltak, ami ráadásul két, távolabb lévő teremben oszlott meg.


3: Nem reklámoztam, kérdést tettem fel. És ez milyen hely vagy nem milyen hely?

2023. márc. 28. 08:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, ismételten az Akváriumban lesz.
2023. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!