Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen az ismerkedéskor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ismerkedéskor a kezdeményezési hajlandóság tapasztalatok alapján? Ti milyen típusba tartoztok?

Figyelt kérdés

Pl. első üzenetváltás, randira hívás, személyesen odamenni a kiszemelthez, ráírni a privát oldalán (pl. instagram).

Ti szerettek kezdeményezni, vagy inkább várni, hogy más nyisson, írjon, randira hívjon?

Az aktívok vajon jobban kezdeményeznek? Vagy nincs kapcsolat a nemi szerepekben?

Az idősebbek bátrabban kezdeményeznek?

Aki szexet akar, kalandod, inkább kezdeményez, mert ég benne a vágy, mint aki kapcsolatot szeretne?



2023. márc. 27. 16:26
A kérdező szavazást indított:
Szeretek kezdeményezni, szeretek ezzel imponálni
Szoktam kezdeményezni ha úgy van, nem gond, bár az is jó, ha más kezdeményez
Néha szoktam én is kezdeményezni, de jobban tetszik, ha más kezdeményez
Nem szeretem kezdeményezni, jobban imponál, ha a másik nyit
20 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem folyton megtalálnak 18 éves korom óta. Pedig nem járok rózsaszín ruhában. Főleg idősebbek, de ez van.
2023. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Magam példáját írom le.

Aki értelmes és kapcsolat a célja, arra ráírok.Ha elindul a beszélgetést és látni,hogy van közös érdeklődés,akkor pár levélváltás után felajánlom a telefonszám-cserét.

Egy,vagy két telefonbeszélgetés után pedig javaslok egy személyes talit,beszélgetést,sétát,vagy egy kávét.

Aztán ha élőben is megvan a szimpátia,akkor nyilván kettőnkön múlik,hogyan és mikor folytatódik.

Szex,illetve alkalmi nem érdekelt sosem.


54/F

2023. márc. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Kezdeményezésnél szeretem ha a másik kezdeményez.Nem azért mert imponál,hanem bevallom azért ,mert 40+osként rengeteg negatív beszólást kaptam a korom miatt.(pedig nem a 18-20 éves srácok az eseteim.)ezért kialakulhatott egy blokk bennem.Az ismerkedéssel nincs gondom.....de a kezdéssel igen.
2023. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!