Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti hány évesen jöttetek rá, hogy a srácokhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés
ha akarjátok, azt is leírhatjátok, hogyan jöttetek rá, de elsősorban a kor érdekel

2023. márc. 28. 14:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
16-17 évesen. Most vagyok 22
2023. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Én 5-6 éves körül voltam , és már tudtam, hogy nem a csajok érdekelnek . Ez a természetes, hiszen akkor már bőven kialakul ki merre felé orientálódik. Sose hittem abban , hogy valaki felnőtt korában jön rá .
2023. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szintén, az egyeshez hasonlóan, valamikor 16-17 éves korom körül kezdtem el realizálni, persze kellett egy kis idő még ezután is, hogy feldolgozzam és kimondjam magamnak, hogy bizony, ez a helyzet.
2023. márc. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából középiskola alatt tudatosult bennem, pedig a kedves iskolatársaim már évek óta b*zinak meg ratyinak csúfoltak, de akkor még kikértem magamnak. Aztán rájöttem, hogy igazuk van.
2023. márc. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak 18 és fél éves koromban jöttem rá. Jelei korábban is voltak, de akkor tudatosult és vált egyértelművé.
2023. márc. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb melegnél ez nem egyetlen pillanat X évesen, hanem egy jó hosszú folyamat, amíg az apró jelekből összeáll a kép. Hiába tetszett 11 éves koromban egy filmben az egyik fiú, nem esett le rögtön a film után, hogy hoppá, akkor én most ki vagy mi vagyok. Vagy hiába tetszett 12 éves koromban az egyik osztálytársam, 12 évesen még nem igazán tudtam, hogy mi az a homoszexualitás, csak szimplán tetszett a srác és kész. Jóval később állt csak össze a teljes kép, kb. 17-18 éves koromra, mire összeraktam a kirakós minden elemét. És még ekkor sem volt vége a történetnek, kellett még kb. 2 év, mire bele is tudtam törődni, majd el is tudtam fogadni magam végül. És csak ezután jött az, hogy meg is tudtam magam illetve a szexualitásomat kedvelni. Ez hosszú évek munkája. Ezért én nagyon nehezen értem azokat, akik azt mondják, hogy már óvodás korukban is "tudták". Ha ez így van, akkor jó nekik. De szerintem egy óvodás még messze nincs tudatában ennek. Legalábbis a melegek túlnyomó többsége biztos nincs teljesen tisztában ezzel 4-5-6 évesen. A meleg identitás kialakulásához meg pláne idő kell.
2023. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

10-11 körül

TV-nézés közben

Betty csúnya lány ment a TV-ben és felállt (Eric Mabiusra)

2023. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%
kb 13. de én biszex vagyok. egy-két fiú is tetszett, de egy-két lány is
2023. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 hát én nem tudom, biztos én voltam túl tudatos kamaszként, de elég hamar rájöttem hogy a fiúk is tetszenek illetve apa újságjaiban a fiúk felszerelése is izgató látvány, főleg a mélyen logó herék
2023. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat

#2 igazából pont ezért tettem fel a kérdést, van-e valaki, aki csak késő kamaszkorban, vagy akár felnőttként jött rá (én nem vagyok érintett)

2023. márc. 28. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!