Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti hány évesen jöttetek rá, hogy a srácokhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés
ha akarjátok, azt is leírhatjátok, hogyan jöttetek rá, de elsősorban a kor érdekel

2023. márc. 28. 14:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#9

"hát én nem tudom, biztos én voltam túl tudatos kamaszként"

Kamaszként. Az más. De mégsem 5 éves ovisként, na.

2023. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
6 évesen volt az első emlékem, de olyan 10-11 voltam, amikor már erre masztizam is. Olyan 12 voltam, amikor teljesen el is fogadtam magam.
2023. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#11 na jó de itt többen 17-18-at irtak, én meg ezt már 13 évesen pontosan tudtam magamról, ezért írtam
2023. márc. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%

12 voltam mikor megszopatott a haverom először vicc volt aztán

2 évig ment a 69.....

2023. márc. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
60%
Az hogy ki merre felé orientálódik szexuálisan az bizony kb 5-6 éves korban már eldől. Persze van aki kamaszként jön rá de sose értettem, hogy akkor mi volt az előtte lévő években ? Senkire sem nézett úgy az utcán ? Hmmmm Nekem ez nem életszerű, tudom nem vagyunk egyformák hablaty de nna.
2023. márc. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"mi volt az előtte lévő években?"


Akkor is meleg volt, csak még nem fogta fel, nem tudatosult benne, hogy ez szexuális vonzalom, ami majd meghatározza az életét. 5-6 éves koromban még én is arról csacsogtam otthon, hogy melyik kislányt fogom feleségül venni az oviban, nem azért, mert "szexuálisan" vonzódtam hozzájuk (óvodában fura is lett volna), hanem mert természetesnek vettem, hogy egy fiú felnőve majd elvesz egy lányt, gyerekeik lesznek, stb., hiszen ez az élet rendje.

2023. márc. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Már 12 évesen bejött az artista srác a cirkuszban. Aztán 14 évesen minden osztálytársam rávettem közös masztira. De csak 15 évesen lett tiszta mi a szitu. Ekkor chatről összeszedtem egy csávót akit megdugtam. Kiakadtam tagadtam, stb. De 1 hét múlva újabb srácot szedtem össze szexre. Az összes ilyen után utáltam magamat. De aztán kb 16 éves koromra elmúlt ez és hát elfogadtam akármennyire nem is tetszett, mert családot akartam, stb. De ezt dobta a gép.
2023. márc. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
31%
# 16 Az élet rendje az az , hogy éled azt az életet amihez kedved van s nem megfelelni akarsz . Én ezt a típust gyáva féregnek tartom, ezek szoktak " rájönni" egy reggel hogy végülis faxt akarnak xopni. Persze persze ,,ez az élet rendje ugye? Gyáva aki magát nem bevállalva éli az életét, majd több családtag életét is tönkrevágva elválik , mert Ő végülis meleg csak későn jött rá.....persze persze .
2023. márc. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%
12 éves voltam, tetszett egy srác a suliban
2023. márc. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy érdekes dolog már oviban, egy fiúval "csókolóztunk". Aztán sokéves csend, bár a lányok soha nem vonzottak, és észrevettem, hogy ebben elütök a többségtől. Aztán ötödikben jött egy új fiú az osztályba, és borult a bili, annyira szerelmes lettem belé, hogy nem lehetett tagadni tovább, hogy engem csak a fiúk érdekelnek.
2023. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!